Zbrojarz/Cieśla/Pracownik mostowy - delegacje, wolny weekend

Włocławek
Oferta opublikowana06.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Firma budowlana zajmująca się budową mostów i tuneli zatrudni na stanowisko:

Zbrojarz/Cieśla/Pracownik mostowy

Miejsce pracy: k. Pułtuska – obwodnica miasta

Stawka: akordowa lub RBH – w zależności od doświadczenia

Zadania:

Wykonywanie prac związanych z budową oraz renowacją obiektów mostowych.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako zbrojarz/cieśla/pracownik mostowy,
Umiejętność wiązania cęgami,
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

Umowę o pracę od zaraz,
Darmowe zakwaterowanie,
Bezpłatny dojazd z okolic Włocławka lub zwrot kosztów paliwa,
Możliwość pracy na roboczogodziny lub akord.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MOSTY” – oddzwonię!

Klauzula RODO

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BERKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach