MŁODSZY REFERENT DS. EGZEKUCJI

Zamość
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 86, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie czynności egzekucyjnych, prowadzenie spraw związanych ze zbiegiem egzekucji, występowanie do instytucji zewnętrznych w celu uzyskania informacji, przyjmowanie i rozliczanie dokumentacji strefy płatnego parkowania, współpraca z wierzycielami, na rzecz których prowadzona jest egzekucja, zabezpieczenie należności podlegających egzekucji administracyjnej i przymusowe ściąganie zaległości w zakresie należności stanowiących dochód Miasta Zamość, dokonywanie rozliczeń (księgowań) dotyczących wyegzekwowanych kwot, pozyskiwanie danych niezbędnych do ustalenia majątku dłużników, przyjmowanie i obsługa interesantów, wystawianie postanowień w związku z umorzeniem lub zawieszeniem postępowania egzekucyjnego, przygotowanie odpowiedzi w sprawie prowadzonych postępowań egzekucyjnych oraz odwołań, skarg i zażaleń dłużników.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: osoba odpowiedzialna, osoba samodzielna, komunikatywność, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, obsługa programów MS Word i Excel, umiejętność obsługi komputera

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość ustawy o postępowaniu egzekuzyjnym w administracji oraz rozporządzeń wykonawczych do ustawy, znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego, znajomość ustawy Ordynacja podatkowa, znajomość ustawy o finansach publicznych. Doświadczenie zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: Zarząd Dróg Grodzkich

Adres: Jana Kilińskiego 86, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: wymagane dokumenty na stronie https://zdg-zamosc.nowybip.pl/