KONTROLER JAKOŚCI

Kędzierzyn-Koźle
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Portowa 47, 47-205 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Kontrolowanie jakości dostaw materiałów, dokonywanie odbioru jakościowego wyrobów, odbiory techniczne u kooperantów, konsultowanie z klientami wymagań jakościowych, pomiary i sprawdzenia wspomagające w toku produkcji, wykonywanie badań nieniszczących w certyfikowanych metodach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 250 do 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: podstawa wynagrodzenia + premia procentowa, uznaniowa, świąteczna

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. średnie techniczne, mile widziane 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość systemu kontroli jakości, praktyczna znajomość rysunku technicznego z uwzględnieniem procesu obróbki skrawaniem, mile widziane uprawnienia VT2, MT2, PT2. Precyzyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy. Mile widziana umiejętność obsługi pras krawędziowych, ukosowarek ręcznych. Umiejętność ukosowania ogniowego palnikiem lub półautomatem. Praca pon.- pt. 7-15

Pracodawca

Nazwa: KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Chłodna 51, 00-867 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV+LIST MOTYWACYJNY W JĘZYKU POLSKIM