Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 42-270 Skrzydlów, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Przewóz osób. Trasa Garnek-Częstochowa, Częstochowa-Garnek. Sprzedaż blietów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto + premie Praca na systemie 04:25- 13.00, 13.00-19.00, 5.25-14.00, 14.00-23.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona do prawa jazdy kat. D, prawo jazdy kat. D

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane aktualne badania lekarskie, mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie ale nie jest konieczne.

Pracodawca

Nazwa: BEATA KRÓL FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TRANS-MECH"

Adres: Główna 18, 42-270 Skrzydlów, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV; Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania; W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta