KELNER

Mielec
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dworcowa 4/8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Powitanie gości i zapewnienie im odpowiedniego miejsca do siedzenia, przyjęcie zamówień od klientów i ich zapisanie, przygotowanie i podanie napojów, utrzymanie porządku w lokalu i na stanowisku pracy, obsługa kasy i rozliczanie się z klientami, utrzymywanie dobrych relacji z klientami i zapewnienie im wysokiego standardu obsługi, dbanie o zgodność zasad BHP i przestrzeganie przepisów sanepidu, współpraca z kuchnią i innymi pracownikami lokalu w celu zapewnienia szybkiej i sprawnej obsługi klientów. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/godz

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 24.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dośwadczenie w pracy jko kelner/kelnerka min. pół roku, umiejętności obsługi klienta i komunikatywność, znajomość podstawowych przepisów dotyczących napojów alkoholowych, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi kasy i dokonywania rozliczeń, dyspozycyjność i elastyczność w pracy, pozytywne podejście i chęć do nauki nowych umiejętności, wytrzymałość fizyczna i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku, znajomość języków obcych mile widziana.

Pracodawca

Nazwa: IK DEVELOPMENT GROUP Izabela Kłaczyńska

Adres: Dworcowa 4/8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Aplikuj