Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11-600 Sztynort 11, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: - przygotowywanie artykułów spożywczych do sprzedaży, ich eksponowanie i oznaczanie; - składowanie towarów w punkcie sprzedaży z zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania; - kontrolowanie jakości artykułów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży; - obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość; - zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych; - dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów; - organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 7 do 22 (dwie zmiany, praca 7 dni w tygdniu). Brak pracy w porze nocnej.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole., odpowiedzialność, dyspozycyjność, kreatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie zawodowe mile widziane

Pracodawca

Nazwa: NOWY SZTYNORT SP. Z.O.O.

Adres: 11-600 Sztynort 11, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.