INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO (BRANŻA OGÓLNOBUDOWLANA) 3/4 ETATU K/M

Warszawa
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mycielskiego, 04-379 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - reprezentowanie Zakładu na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę oraz przepisami i zasadami wiedzy technicznej, - nadzorowanie robót w zakresie swojej branży, - przygotowywanie wniosków o udzielenie zamówienia publicznego oraz udział w pracy Komisji Przetargowej, - sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich oraz sprawdzanie kosztorysów ofertowych, - odbiór robót i rozliczanie wykonanych prac, - opisywanie dokumentów finansowych pod względem merytorycznym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Inspektor nadzoru budowlanego

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania formalne: - przynależność do OIIB (potwierdzenie), - wykształcenie wyższe i minimum 4-letni staż pracy oraz posiadanie uprawnień, budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, - obywatelstwo polskie, - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe: - doświadczenie na stanowisku Inspektora Nadzoru Budowlanego lub Kierownika Budowy - znajomość przepisów prawa budowlanego, znajomość przepisów z zakresu ustawy o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy oraz ustawy prawo zamówień publicznych, - terminowość, systematyczność i dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich. - praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, obsługa baz danych. Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1) Curriculum Vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej, 2) list motywacyjny, 3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, 4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych, 5) kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy, 6) oświadczenie o: * posiadanym obywatelstwie, * pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, * posiadaniu nieposzlakowanej opinii, * wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem. 7)kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów. Miejsce pracy: Mycielskiego Praca w godz. 8-16 na 3/4 etatu Stanowisko pracy związane jest z: pracą przy komputerze, pracą w terenie oraz na wysokości. Do wynagrodzenia dodatkowo doliczane: - dodatkowe wynagrodzenie roczne, - nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe, - dodatek stażowy - dodatek funkcyjny - pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport, - możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy. Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 09 czerwca 2024 r. Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str: https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/oferty-pracy

Pracodawca

Nazwa: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy

Adres: Walewska 4, 04-022 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str: https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/oferty-pracy