Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lwowska 32, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Posługiwanie się dokumentacją techniczną, schematami ideowymi i montażowymi. Przygotowanie zespołów elektrycznych i elektromechanicznych do montażu. Montaż elektrycznego, elektromechanicznego i wyposażenia wytwarzanych maszyn i urządzeń. Sprawdzanie prawidłowości wykonania montażu wytwarzanych sprzętów i urządzeń, uruchamianie po montażu. Ocena stanu technicznego, diagnozowanie przyczyn awarii maszyny lub urządzenia pod kątem wyposażenia elektrycznego, elektromechanicznego i elektronicznego. Prace przy wdrożeniach nowych projektów. Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, - znajomość specyfiki eksploatacji, napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki (wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki będzie dodatkowym atutem), - umiejętność korzystania ze schematów ideowych, - znajomość rysunku technicznego, - konstruktywne podejście do stawianych zadań, nastawione na uzyskani

Pracodawca

Nazwa: SERWIS TECHNICZNY MIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Czajkowskiego 70, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.