DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Ćmachowo
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 64-510 Ćmachowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy, - pozyskiwanie nowych klientów, - doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług, - prowadzenie negocjacji handlowych, - wyszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu techniczno-handlowego, - realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, - przygotowywanie ofert handlowych dla klientów, nadzór nad realizacją zamówień, - dokonywanie bieżących analiz, raportowanie wyników pracy, monitorowanie informacji o rynku, - utrwalanie dobrego wizerunku firmy, prezentacja oraz promocja marki Gelg, - uczestnictwo w targach branżowych, prezentacjach, szkoleniach, - ścisła współpraca z biurem obsługi klienta i działem technologii, - praca w siedzibie firmy i w terenie,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, znajomość procesów produkcyjnych, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, umiejętność pozyskiwania klienów, dobra znajomość branży przemysłu metalowego, znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziana znajomość języka niemieckiego, - dobra organizacja pracy i samodyscyplina, - gotowość do odbywania podróży służbowych, - sumienność, lojalność, samodzielność i dynamizm w działaniu, FIRMA OFERUJE: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, - wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i jakości pracy, - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które podniosą kwalifikacje, - dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, - dojazd z Wronek, - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia indywidualnie,

Pracodawca

Nazwa: GELG Sp. z o.o.

Adres: 64-510 Ćmachowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,