Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Kubon

Może ktoś napisać, ile wychodzi miesięcznie kaski, wyrabiając normę przez te 160h? Z góry Dziękuję :)

Majak
@Kubon

Zależy pewnie od konkretnego działu

Minio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy jest szansa tylko na pracę nocną? Zależałoby mi na samych nockach.

Magazynier
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Widziałem ogłoszenie z ofertą na magazynie, jak wygląda praca? Macie jakieś dodatki?

robert

Leet code to platforma do rozmów kwalifikacyjnych dla inżynierów oprogramowania. Kandydaci na te stanowiska w Amazon uzyskiwali 5-6 punktów, podczas gdy Chat GPT-4 uzyskiwał 10. Już chyba zaczyna sie coś dziać w tej materii, bo właśnie Amazon zwalnia setki z osób z działu Amazon Web Services.

AgileSprinter
@robert

Amazon to ma swoich speców w indiach xD, aws nigdy nie płaciło dobrze w Polsce, a i same dev center się sypie. Generalnie posypie się wielu branżach, seniorzy mogą spać spokojnie, ale juniorzy lepiej się uczcie nie wiem płytki kłaść, albo kurs spawania hehe

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
TRZY PACZKI

Pracuje na dziale C-RET, zmiana Gold WRO1. Naprawdę nie rozumiem płaczu niektórych. Oczywiście wypłaty są niskie, ale poza tym nigdy nie miałem łatwiejszej pracy. Normę sobie wyrabiam w 4-5 godzin a potem chodzę i gadam xd Większość liderów nie ogarnia w ogóle logistyki dlatego łatwo im wkręcić że się starasz a potem masz lżej

Pan
@TRZY PACZKI

Wspaniale, wyplata niska a praca prymitywna za słabe pieniądze ale grunt to bajerować z ludźmi. Sądząc po "xd" zakładam że masz może z 20 lat i nic poza tą pracą nie osiągnąłeś i nie osiągniesz. Kiedyś może zrozumiesz że praca w Amazonie tym bardziej Polskim to praca dla ludzi bez perspektyw, brak rozwoju i monotonia. Najbardziej bawi mnie jak ktoś mówi że uwielbia tam robić na nocki bo jest pare ziko więcej do wypłaty Hahaha.

robert

Pracownicy Biedronki dostaną 4 tyś. zł rocznej premii. Można? Można.

Haha
@robert

To jak jest tak super to czemu nie zmienisz pracy? Popracuj sobie w Biedronce z ludźmi i zobacz czy te 4k Rocznie coś dadzą, noi właśnie może"dostaną"

Lila
@robert

Robert to leć. Zobaczysz co to za miód w handlu pracować.Z jednej strony klient roszczeniowy,z drugiej kierownik lub dyrektorek jeszcze lepszy.Baj,baj

Dlaczego likwidują bezpłatny dojazd? Ktoś wie czy nadal jest bezpłatny dojazd na nocki w weekend z Oleśnicy?

Staszek

Jakie trzeba spełnić kryteria żeby dostać stałą umowę?

Jak się pracuje na dziale C-Ret na Wro 1?

Krystiano Wasilewski
@Kandydat

Praca jest bardzo lekka i przyjemna. Naszym zadaniem jest otwierać zwroty od klientów i kwalifikować je jako nadające się do sprzedaży i nie nadające. Pracujemy 4 dni w tygodniu, 3 mamy wolne. Pracujemy po 10,5. Bardzo satysfakcjonuje mnie praca na dziale zwrotów gdyż jest tam możliwość rozwoju osobistego. Zostałem problem solverem czyli rozwiązuje problemy z niedziałającymi paczkami i pomagam innym. Na naszy dziale wymagane są odpowiednie normy aczkolwiek dla chcącego nic trudnego. Prace urozmaicają piękne kobiety. Bardzo mi się podoba ta praca ktura sprawia że biegle rozpoznaje rodzaj problemu i działam na rzecz jego rozwiązania. W razie pytań zapraszam do kontaktu! Krystian Wasilewski, C-ret!

marek

Witam czy są może teraz przyjęcia do pracy i jeśli tak to co trzeba zrobić?

@marek

Wrzuć hasło " amazon praca". Wyskoczy, które magazyny mają przyjęcia.

...

Pracowałam na wro 1 bardzo fajna atmosfera leaderzy menadżerowie same + Gdy przenioslam się na wro 2 tragednia. Zero szacunku do pracownika.. na wro 1 pracowalam 3 lata na wro 2 spędziłam 2 dni i podziękowalam .

Gdzie są moje poeniądze

Obecnym pracownikom radzę dokładnie sprawdzać paski płacowe ponieważ wiele razy okazuje się że Amazon lubi sobie NIE ZAPŁACIĆ za 1 lub 2 dni a potem ciężko doczekać się jakiegokolwiek odzewu oraz należącego się przelewu wyrównującego .. a co do nowych pracowników do radzę omijać z daleka z całego serca ???? jedna wielka manipulacja a na wyższych stanowiskach same toksyczne osoby co oprócz pracy nie mają totalnie życia i nie liczą się z nikim oprócz swoich wybranych przydupasow.

o

mam pytanie duzo osób zostalo na wro1 mam na mysli czy przedluzyli umowy pracownikom agencyjnym

Ciekawski

Czy komuś z Was przedstawiono ścieżkę kariery? Jakie są warunki brzegowe do spełnienia aby można myśleć o awansie ? Czy firma zatrudnia liderów z zewnątrz, czy daje szansę najlepszym pracownikom w danym zespole? Czy może w tej firmie działa to inaczej? Prosze o informację

Miska
@Ciekawski

Awans na lidera a w zasadzie liderkę zazwyczaj wygląda tak, że jak nie jesteś atrakcyjną kobietą to musisz każdemu z picku kto ma laptopa wchodzić w …. Jeżeli jestes atrakcyjna kobieta i zgadzasz się na bliższą relację z managerem to szybko ci się uda. Pamiętaj tylko że najpierw masz okres proby 3 mce. Wtedy musisz być naprawdę miła

Lalka
@Ciekawski

W tej firmie jak jesteś dobra (usunięte przez administratora)to ścieżkę kariery przedstawi Ci w cztery oczy manager. Jak się zgodzisz to szybko będzie pierwszy awans. Później trochę uważaj bo liczą na profity lecąc na tym pierwszym. Popatrz na instruktorki w zeszłym roku. Wro4 wygrywa

WIKTORIA

Ile godzin pracuje się w ciągu dnia oraz ile wynosi przerwa w pracy ?

24 brutto
@WIKTORIA

10,5h, bezpłatna przerwa 30 min i 2x 15 min

Ciekawski
@24 brutto

Czy godziny przerw są ustalone? Kiedy obiad papierosek … Słyszałem że jest w miarę elastycznie

zielll

czy ktoś tu w ciągu ostatniego roku miał konwersję? ciągle każdy mnie zbywa i mówi że od dawna nie ma. kompletny brak zainteresowania człowiekiem. co jak zbliża się już półtora roku pracy na zielonym? żadnych NN ani L4 w tym czasie, żadnych notatek. czy np na wro4 jest większa szansa niż na wro2? po świętach wszyscy zieloni out czy chociaż pół etatu zostanie?

Alexa
@zielll

Teraz tak łatwo nie dostaniesz konwersji jak kiedyś. Cały czas są konwersje robione. Czy to WRO2 czy WRO4 nie ma to większego znaczenia, tak samo wymiar etatu. Jeżeli nie przejdziesz konwersji przez 18 miesięcy to wylatujesz. Jeżeli będą chcieli sami Ci zaproponują konwersję. Piszesz żadnych notatek... Dobrze mieć pochwały w systemie. Po świętach część osób zostanie na pewno, większość wyleci jak zawsze. Wylecieć równie dobrze możesz i po konwersji, po 3 miesiącach lub po roku, to wszystko zależy od bardzo wielu czynników.

Ina
@zielll

Pewnie. W ciągu roku 2x Co 6mcy Chyba wszędzie tak jest. na wro4 tez. Tak przynajmniej mówili

Przeglądając wpisy można dojść do ciekawych wniosków. Chciałbym jednak swoje wnioski porównać ze stanem jaki obowiązuje oficjalnie w tej firmie. Stad jako być może kandydat chciałbym zadać kilka pytań: Czy jest jakaś ścieżka rozwoju, kariery w tej firmie? Od samego początku. Zaczynając od magazynu Ludzie pisali o stanowisku trenera. Czy jest to kolejny szczebel? Kiedy i w jaki sposób można się ubiegać o to stanowisko? Jakie są z tego tytułu profity dla pracownika? To samo pytanie odnośnie lidera? Kto rekomenduje? Czy lepiej od razu złożyć cc na to stanowisko? Proszę o konkrety

Haha
@Kandydat

Najlepiej odpuścić sobie karierę w Amazon bo to szkoda czasu, nerwów i zdrowia przede wszystkim. Serio w tej firmie pod Polskim zarządem człowiek pracujący jest traktowany jak (usunięte przez administratora) liczy się norma, skracanie sobie ustawowych przerw, i uleganie propagandzie. Nie polecam, mówi to osoba która spędziła tu niestety 2 lata.

Mała
@Haha

Masz tak, jak sobie pozwolisz Mi na głowę nie wchodzą Przerw mi nikt nie obcina. Niestety palę papierosy wiec częściej odrywam się od pracy.

Miska

Jak wyglada teraz atmosfera w pracy, ganiają ludzi do pracy czy nie? Jakie zmiany po 10.5 godzin?

CoChcecieOdKaczynskiego
@Miska

na drukarni fajne atmo, jak coś to tylko tam, ganiają czy nie do pracy przychodzisz, nie naściemniasz za długo chyba, że chcesz na 1-2 miesiące to tak

Kiki
@CoChcecieOdKaczynskiego

Jak współpraca z liderami i managerami? Pomagają ?

Chętna
@Kiki

Powiedziała bym wręcz idealna. . Pomagają, pozwalają sobie dorobić na nadgodzinach. Jak tylko poprosisz od razu dostaniesz. Nie dzielą pod stołem między sobą. Pani Martyna wszystko Ci wytłumaczy do kogo trzeba się zgłosić i jak to załatwić.. Co miesiąc spokojnie dopiszą Ci 3 , 4 dni

@12

Chcesz powiedzieć, że oddajesz część kasy za nadgodziny?

Jednowielkiedno
@Kiki

Na drukarni może i tak. Gorzej na produkcji Liderzy robią co chcą, jedna to co chwilę papierosek i wiecznie jej nie ma Skargi nie pomagają Ktoś tu ma nieźle plecy

Kris
@Chętna

Czy ktoś mi powie kim jest ta dziewczyna i gdzie ją znajdę? Ktoś pisał, że za nadgodziny można dobra kasę zarobić a ona pomaga to ogarnąć. Potrzebuje dorobić w styczniu

@wro

Jak spełniasz wyżej opisane warunki to najlepiej bezpośrednio do S.Z

@Kris

Idź do pani manager i zapytaj . Zawsze najlepiej u źródła

Natasha

Dalej taka fajna atmosfera? Coś się zmieniło ? Jacyś nowi ludzie ? Kogoś wywalili?

@wro4

To jak panie managerze? Zna Pan znaczenie słowa etyka?

Amazon to współczesny (usunięte przez administratora), w którym pracownik jest sprowadzony do roli liczby w systemie i loginu na plakietce. System inwigiluje niemal każdą czynność wykonywaną zarówno w trakcie jak i poza pracą. Osoba wykonująca pracę na magazynie jest rozliczana z każdej minuty, prowadzi to do braku kontroli i sprawczości nad pracą. Przerwy tylko w teorii trwają 15 minut, pomimo tego że każdemu przysługuję tyle przerwy w pozycji siedzącej, przełożeni nie przestrzegają prawa pracy i zaleceń BHP w tej kwestii i liczą przerwę od ostatniego skanu przed przerwą do momentu pierwszego skanu po przerwie. Przełożeni mają całkowitą kontrole poprzez system nad pracownikiem, na PICKU ścieżki procesowania mogą być ustawiane pod pracownika, jeśli chcą się kogoś pozbyć przydzielają mu prace tak żeby jak najwięcej się nachodził lub nadzwigał. Instruktorzy i donosiciele częściej od innych są wbijani na time of task. Team Leadrzy jak i area managerowie to osoby młode, podatne na korpo slogany i pranie mózgu. Niektórzy z nich bez licencjatu i pojęcia o zarządzaniu zespołem, dostali stanowiska po znajomości : tzw system polecania kandydata. Firma wiele razy utrudniała działalność związku zawodowego. Amazon nie wyraził także zgody na przeprowadzenie badań wydatku energetycznego.

Kicia

System polecania kandydata … Dobre ???? Zobacz kiedy, jak awansują i jak rotują na stanowiskach młode panie.

Dlatego z miłą chęcią rzuciłem robotę w tym (usunięte przez administratora)i znalazłem pracę z której jestem mega zadowolony. Amazon to współczesna forma (usunięte przez administratora), żałuję że spędziłem tu łącznie 2 lata, 2 lata które już nie wrócą. Najgorszy pracodawca jakiego miałem wraz z Adecco.

?@?
@Kicia

Jak? Podziel się spostrzeżeniami

Mala
@Kicia

Prześledź historię dziewczyny z wro4 i managera S.Z. Tak się robi karierę w tej firmie Awansuje, dostaje się tyle nadgodzin że jedynym hamulcem jest prawo pracy. Z tym też sobie poradzili - dzień z grafiką out a w to miejsce 2x więcej płatne nadgodziny. Można ?

@Mala

Przynajmniej manager dba o interes pracownika. Brawo !!! Super postawa !!!

@Mala

Można. Pytanie po co? A przede wszystkim czy warto? Za parę zł i trochę „przywilejów” być zabaweczką dla managera Każdy ma swój świat wartości

nick

Pracuję parę dni w Amazonie i wydaje mi się, że najgorsze w tej pracy jest sama jej specyfika, czyli szukanie produktów, pakowanie paczek itd. w żadnej firmie to zajęcie nie będzie fajne i satysfakcjonujące zajęcie. Żle wpływa na mózg. Druga rzecz to godziny pracy: 4x10h dziennie plus dojazd na Bielany. Poranna zmiana to często wyjazd o czwartej, pobudka o 3.xx, praca do 16:30, w domu o 18. Tak się po prostu nie da żyć bo całe 4 dni są wyjęte z życia. Piąty dzień wolny niczego nie rekompensuje. Nie wierzę, że dajecie radę wyspać się po 8 godzin pracując w ten sposób. Zmiana nocna wcale nie lepsza bo oznacza kładzenie się spać około szóstej, śpicie potem do 14? To jest bardzo męczące w dłuższym okresie, dużo lepiej jest mieć pracę w normalnych godzinach obok siebie przez 5 dni w tygodniu. Jako plusy od Amazona to te obiadki za darmo: w większości firm na lepszych stanowiskach czegoś takiego nie ma, to duży plus. kawa, herbata itd, i praktycznie nic nie trzeba brać jadąc do pracy. 3 przerwy (jedna bezpłatna) dają trochę odetchnąć, na 8h w innych pracach jest jedna 15 minut. Transport za darmo to też plus. Wynagrodzenie bez szału ale też nie-najniższe i od razu umowa o pracę, przyjmują absolutnie każdego na różny wymiar etatu. Naprawdę fajna praca na "przetrwanie" w okresie chwilowego bezrobocia, słaba na dłuższy czas jeśli znacznie nie awansujemy.

Osa
@nick

Jak niw awansujemy …. Hmmm …. może ktoś kompetentny napisze jaka jest ścieżka awansu w tej firmie. Od pracownika magazynu w górę ….. Co można osiągnąć? Jak wygląda ta marchewka :) Porównamy chętnie z tym co jest. Może wtedy skończy się kolesiostwo i brudne rozgrywki managerów??? Ciekawe czy będzie jakiś odzew?

@nick

A znasz warunki jakie trzeba spełnić aby znacznie awansować? Nie tak łatwo

Tatiana
@Lala

Pytanie co rozumiesz przez „znacznie awansować”? Niektóre koleżanki awansowały średnio co 6 miesięcy. Czasami w górę a czasami w dół. Nie wiem czemu ale tak było .

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 288 to opinie pozytywne, 229 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon