Opinie o VIMEX S.A. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VIMEX S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIMEX S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMEX S.A. w Piaseczno

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie VIMEX S.A. da się zarobić 6100 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Konstruktor - Projektant?

sdf

teraz o już tylko szukają montażysty mebli w Tychach

Monitor KRS Nowy wpis
@sdf

Vimex sa Piaseczno nie istnieje dobrze ze jest Vimex Tychy

Iza Nowy wpis

Widziałam na stronie VIMEX, że szukają Operatora Maszyn Numerycznych. Wymagają doświadczenia na stanowisku i dobrej obsługi komputera. Ktoś był już na rozmowie? Jakie pytania usłyszeliście?

Jarek Nowy wpis

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy! Strata pracy nie jest dobra!

Leszno
2017

Spółka po 24 latach została zmuszona do ogłoszenia upadłości

Zenek

Z informacji w internecie niestety dowiaduje się smutnej rzeczy.

Ja pracuję tam ponad 2 lata i nie jest źle wypłata na czas jeśli chcesz to nadgodziny można robić kierownicy ok

Iza

@Nk, dlaczego? Czy możesz zapytać męża i napisać coś więcej na temat pracy w VIMEX S.A.? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @Jola2, rozumiem, że możesz być niezadowolona z pracy w VIMEX S.A., ale wypowiadając się na forum GoWork.pl pamiętaj proszę o przestrzeganiu naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jeśli do swojej wypowiedzi chciałabyś dodać coś konkretnego i merytorycznego, to zachęcam. W komentarzach znajdują się informacje o upadłości firmy. Jak sytuacja wygląda obecnie? Nie mogę znaleźć takich informacji w KRS, co więcej na stronie firmy (http://www.vimex.com.pl/oferty-pracy.html) jest obecnie prowadzona rekrutacja. Czy jakiś pracownik firmy może się wypowiedzieć na ten temat?

Nk

Mąż wytrzymał tam 2 mięs.

Jola

VIMEX jest w postępowaniu upadłościowym. Teraz jest w tym samym miejscu Confirme ci sami ludzie. Pracy nie polecam nikomu nawet wrogowi. Każda normalna osoba sobie nie poradzi. Wynagrodzenie minimalne i zakaz spotkania się po pracy nawet z koleżanką nie można porozmawiać po wyjściu bo są (usunięte przez administratora). Można nawet zostać zwolnionym za wyjście np. na piwo z kimś kto tam pracuje.

Iza

@007.bond czy mogłabym poprosić o konkretną informację na temat stanu firmy VIMEX S.A.? Czy firma zakończyła swoją działalność?

anonimus
@Iza

Spólka oglosiła upadłość likwidacyjną. jest ogłoszenie w Monitorze

007.bond

Napisałam, że trwa bo można się odwołać upadłość jak każdy wyrok a w tym wypadku postanowienie o ogłoszeniu upadłości musi się uprawomocnić

007.bond

Sąd ogłosił upadłość vimexu ale postępowanie trwa

Bebe
@007.bond

no to ogłosił czy trwa bo jedno wyklucza drugie...

ju

przychylam się do tej opinii.

NATAIA

CZEMUNIE MA MOJEGO WPISU.

A ja mam pytanie nie opinie. Ile może zarobić kierowca c+e w vimexie ? Wie ktoś może coś ?

elmo

Wypłaty są niby na czas ale przydałyby się jakieś premie... Raz na rok czy półtora dobry pracownik powinien dostawać, a a nie podwyżkę to może jakiś dodatek na święta. Miły sposób docenienia pracownika

max

Co tu dużo gadać, niektórzy boją się Prezesa. Bo to nie typ szefa - kumpla tylko sporo oczekuje od pracowników. Wiem, że są tacy, którym to może przeszkadzać.

tobias

Czemu ja od niektórych słyszę, że w tej firmie panuje wyzysk i brak szacunku do pracownika? To chyba mowią Ci co w korpo nigdy nie pracowali. Tam dopiero można poczuć jaki szef ma respekt do pracownika, a wieczne nadgodziny i marna pensja to norma. Chyba że masz ciepłą kierowniczą posadkę.

wichura

Jak firma jest dobra, to i ma dobre komentarze :) Dla mnie to proste!

Zostaw merytoryczną opinię o VIMEX S.A. - Piaseczno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMEX S.A.?

Kandydaci do pracy w VIMEX S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMEX S.A.