Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Konrad

Witam. Może ktoś z pracujących szuka zmiennika do pracy.?

Ktoś
@Konrad

Hej szukasz jeszcze zmiennika?

Zmiennik 87

Cześć. Poszukuję zmiennika do podwójnej obsady od ok 20/06/22 sys 2/1 . Ja 35 lat lubelskie okolice Zamość Bilgoraj 609678645

Krzysiek

Witam. Może ktoś z pracujących obecnie szuka zmiennika?

Bombel
@Krzysiek

Daj namiar to się odezwie

truck
@Bombel

lukaszbp@interia.pl - Bardzo chętnie do kogoś dołączę.

Czy w firmie Slam Poland Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Man4

Tak, jak sobie odpalisz euro truck symulator

Agnieszka
@Man4

Haha, ah te pytania. Nie no ale chyba już to niedługo będzie chyba powszechne, że te samochody same będą jeździły. Ciekawe czy tutaj by w to kiedyś inwestowali?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zarobki

Wielka (usunięte przez administratora) 21 dni 8500 tyrania w podwójnej .zaczyna sie (usunięte przez administratora)

Papaj
@Zarobki

Dlatego nie ma sensu jezdzic 3na1. W 2na1 tez dostaniesz 8.500, i co trzeci miesiac o, 7000. Nie wiedzialem, że ktoś jeszcze 3na1 jezdzi w tej firmie. To jest bez sensu. FIRMA RB Z OLKUSZA PLACI 450ZL DNIOWKI. TEZ WOZA AMAZONA TYLKO. I W 3NA1 WYCHODZI 9500ZL. SA PRZYJECIA BO KUPILI NIEDAWNO NOWE SAMOCHODY! Kto mądry ucieka ze slamu. Ja już wypowiedzenie podpisałem.

@Papaj

Ty już zwalniales się 4lata temu 3 lata temu 2 lata temu rok temu. Większego konfidenta od ciebie nie ma. Co do rb bo plandeka i papier stal opony 4zaladunki 4rozladunki na Szwajcaria jak trafisz pod translog więc piszesz bzdury jak zresztą zawsze

L
@Brecht

W Slamie tez sie na Szwajcarię jeździ jakbyś chciał wiedzieć. Jeszcze płacisz mandaty ze swojej kieszeni bo Szwajcar nie wypusci cię jak nie zapłacisz odrazu.

Wyplata
@Zarobki

Za 20 dni w podwójnej dostaliśmy po 8400 zl a za 13 dni pracy w miesiacu to 7000 zl wiec jak to juz jest obliczne? Wiec niech zrobią system 2 na 2 bo nie oplaca sie juz pracować wiecej. Jeszcze równe 21 godzin i 9 godzin spania i ani minuty dłużej. Człowiek po 3 tygodniach pracy nie wie jak sie nazywa. Nie ma czasu nawet cos zjeść ani sie umyć tylko na 9 h pauzy to ile zostaje snu?

Łukasz
@Wyplata

Niewiele masz tego snu a przecież jako kierowca musisz odpoczać, nie? Pytałeś szefa albo księgowej jak jest liczona kasa? Bo chyba nie z dniówki.

Ksiądz
@L

Ale skoro ty coś zrobiłeś nie tak to dlaczego firma ma płacić twoje mandaty??

Ksiądz
@Wyplata

To dlaczego nie pójdziesz jeździć na pojedynczą będziesz miał pauzy również 11h albo do innej firmy skoro ci tak źle tu...

Ja też przynoszę ostatnio byłem we Włoszech i stałem sobie tydzień.

Otek

Szuka ktoś zmiennika?? Jeździłem 4 msc w podwójnej i miesiąc po kraju. Jestem z lubelskiego.

jet
@Otek

Podaj numer tel. lub adres maila.

Siatkarz

To jest bardzo dobra firma jeśli nosi się reklamówki. Ja sam zawsze daje Tomkowi jakas flaszkę i ciasta z Włoch spedycji. Zrozumcie, że Ci ludzie w biurze xiezko pracują i to jest normalne, że im coś przywieść trzeba. Dzięki temu mam luźniejsza robote. Czasami stoje po 3 dni bez pracy. Więc tak dzięki reklamowce jest mi lepiej. Jak ktoś hejtuje to niech zapiernicza 21h na 9h pauzy. Ja wolę dac siatkę i miec pauze.

Siatkarz

Dawałem reklamowski, daje reklamówki i będę nadal dawał reklamówki. Takich co nie daja jak ty. To są ludzie bez serca. Nie masz szacunku do spedycji. Ja mam szacunek, to reklamoweczka leci proste.

@Siatkarz

Przeciez oni za to prace dostaja pieniądze dlaczego mam im nosić .Tomkowi i tym debilom bez szkoly i języka.

U
@Siatkarz

(usunięte przez administratora) idź do szkoły, do normalnej szkoły abyś pusty głąbie zrozumiał, że normalność na tym nie polega. Ukraina przez takich (usunięte przez administratora) musi teraz przelewać krew.

Bombel

Czy poszukuje ktoś zmiennika z doświadczeniem do podwójnej? Niepalący, bezkonfliktowy. Zostaw namiar, odezwę się!!!

Koko

Uważam, że Slam jest najlepszą firmą transportową w Polsce. Bardzo dobre zarobki, praca lekka, jedyny minus to sporo jazdy i czasu pracy, no ale coś za coś, za leżenie nikt nie zapłaci takich pieniądzy, baza w Polsce, nie musisz dojeżdżać busami czort wie gdzie, auta nowe, spedycja bardzo miła i kulturalna, pomocna, fantastyczne systemy, ciekawe kierunki, w razie wystrzalu serwis, nie wozi się zapasów, pieniądze na czas, firma na 6, szczerze polecam.

Hanna
@Koko

Piszesz ze sporo czasu jazdy, a możesz trochę te liczbę przybliżyć? :) I tak samo te zarobki, na jakie można liczyć? Długo już pracujesz w tej firmie?

@Koko

Ile reklamowek przyniosles juz do spedycji

@Hanna

Jebiesz od dechy do dechy chyba ze jsk mikolaje nosisz prezenty kawki itp.winka z wypraw

@Rambo

Co Ty masz z tymi reklamówkami? Dlaczego jak ktoś żyje normalnie z biurem to od razu że wazelina. Ja jakoś reklamówek nie noszę i potrafię się dogadać. Raz jadę na Anglię raz na Hiszpanie a później ćwiczę Niemcy góra dół jak w każdej innej firmie. Pracujesz po 20 godzin zgodnie z czasem podwojnej obsady. Trzeba było iść na pojedynczą.

Witam, czy z obecnych pracowników szuka może ktoś zmiennika? Doświadczenie 5 lat na zachodzie. Interesuje mnie 2/1. papiernik378@gmail.com.

Emily rose

Firma bardzo dobra, kasa na czas, auta super, podejscie spedycji idelne, pracuje tu 6rok. Co roku podwyzka diet o 1euro, W POLSCE ciężko o taka firme, jak dla mnie 6+, koledzy w firmie rowniez bardzo mili, klarowny system, czego chcieć wiecej

Luki
@Emily rose

Czyli pracujesz cały rok, aby dostać 4zł podwyżki? No szau uja. Gratuluje,(usunięte przez administratora)niech to do Ciebie dotrze, że to nawet nie pokrywa inflacji rocznej.

@Emily rose

To pracujesz dłużej niż firma istnieje. No to niczym prezes tej firmy. Człowiek widmo.

Wojtek C
@Brecht

Odsylam do krs :-) I jesli dla Ciebie 12 to mniej jak 6...????‍♂️ W takim razie żadna firma nie bedzie dobra skoro nie potrafisz liczyc do 13 :-)

@Wojtek C

Haha transport międzynarodowy w tej firmie jest dopiero od ponad 6 latałem spoko

@Brecht

Dodatkowo teraz będąc w kraju liczą Ci dietę z e na pl czyli potrąca ci składki i wyjdzie ci zamiast 55e to może 40 e będzie ale się cieszysz bo masz 100e prami. Jesteś baran

@Emily rose

Powiedz nam tu wszystkim co ty bierzesz i co palisz bo zaskakujesz tu nas

Spedytor

W 2016 w polowie roku pierwsze auta ruszyly ... dodam ze byly 4 ry

Okej
@Emily rose

Ty się wypowiadasz bo jesteś parówą która pewnie podpierxxla.

Tedi

Sprawdziłem w KRS firma istnieje od 2008 roku

Aro
@Emily rose

Śmiech, głośny śmiech 1e co roku ????????????

PUBG
@Aro

Internet Ci podpięli? Ten post jest sprzed prawie 2 lat… Wyjdź z jaskini od czasu do czasu. Co za ludzie

Kierowca
@Emily rose

Nie no nie gadaj jaka podwyżka co roku???chyba że dla wybranych...ja też tu 6 lat pracuje ale niestety nigdy podwyżki nie dostałem.zabrali premie 200euro w podwójnej 300 potem 100 oddali a na otarcie łez dniówkę z 55e podnieśli na 60 a w lutym tego roku to już całkiem pojechali.Gezie ty tą podwyżkę widzisz?

PIOTREK

Są przyjęcia?? Bo szukam pracy 2/1 2/2 pracowałem 4 miesiace w podwójnej potem miałem przestój przez rok chalbym wrócić do jazdy. Jestem z lubelskiego .

Slam
@PIOTREK

Tak, tylko podwójne obsady

Czy poszukuje ktoś zmiennika do podwójnej?

Ly
@Ewa

Odezwij się 602380490

Info

Firma powinna podwójnej dorzucić z 100 euro do premi, a nie więcej pracujemy a zarabiamy tyle co w pojedynczej. I mogliby zacząć płacić stażowe po roku,dwoch i trzech latach, napewno to by zatrzymało kierowców bo wypracowali by sobie kilka złotych więcej do wypłaty motywcyjnie.

Hmmm taka zła firma, taka beznadziejna spedycja, kasa jeszcze bardziej beznadziejna nooo dziadtrans totalny... To tylko jedno pytanie. Dlaczego kierowcy wracają? Może dlatego że kasa dobra i na czas, może dlatego że spoko robota pod Amazonem, może dlatego że ze spedycją można wszystko załatwić bo są ludźmi i rozumieją pewne sprawy, może dlatego że nie stoimy w krzakach na pauzach a na płatnych parkingach z dostępem do sanitariów. A to że auta brudne no cóż... Świadczy to o spedycji czy o nas kierowcach?

K.
@Kasia

Zgadzam się

Katarzyna

Ta firma to jest jeden wielki zart. Najnizsza podstawa i 55 euro diety. Tak jak koledzy pisali mowia, że jest 3/1 a tak naprawdę problem jest że ściąganiem do domu, więc średnio w trasie się jest nawet 31 dni. Oczywiście wiecej wolnego za to się nie dostaje... nie ważne czy cie ściągną za 21 dni czy za 31. Zawsze tylko 6 dni wolnego. Brak zaplecza sanitarnego na bazie oraz ludzie z biura traktują kierowcę jako zło konieczne. Z góry kazdy kierowca jest traktowany jak troglodyta. Jest masa firm które ciągają amazonskie naczepy i placa od 60 euro w gore i praca jest zawsze rozpisana na cały tydzień. NIE POLECAM TWJ FIRMY

TSNO
@Katarzyna

Katarzyna nie wiem gdzie pracujesz ale piszesz Bzdury!!! Po pierwsze Dieta wynosi 60 Euro niezależnie od kraju w którym przebywasz i 2950 zł brutto podstawa. W Polsce jak jesteś jedynie za delegacje zwracają Ci jedynie w podstawie która wpływa 10 każdego miesiąca a nie po zjeździe. Za każdym razem ściągają po 21 dniach, przy podpisywaniu umowy było mówione że może być 3-4 dni dłużej. Zjeżdżasz za każdym razem na 7 dni a nie na 6, chyba że Sama sobie tak ustalasz. Na bazie masz Toaletę, więc możesz z niej skorzystać. Jeżeli masz takie podejście do pracodawcy i do spedycji tak szczere jak Twoja wypowiedź tutaj to nie dziwię się, że tak Ktoś Cię traktuje. Szkoda że nie umiesz napisać prawdy.. A później narzekania kierowców na wszystko. Jeżeli Ci się nie podoba idź gdzie indziej pracować, może ktoś Cię doceni jako kierowcę, gdzie będziesz miała czas na maksa wyjechany i latanie z pasami. Bo raczej w Slamie się nie przepracujesz.

Adrian1989
@TSNO

Z całym szacunkiem,ale chyba nie rozmawiamy o tej samej firmie. Niektóre komentarze negatywne może i faktycznie przesadzone,ale większość to prawda. W szczególności z tym ściąganiem do domu.

TSNO
@Adrian1989

@Adrian1989 Pracuje już w Firmie sporo czasu, kiedyś fakt był problem ze zjazdami ale teraz ściągają na czas. Czasami masz dzień lub dwa poślizgu więc zjedziesz po 22 dniach. Tutaj tylko widzę jak każdy neguje tą firmę, kierowcy nie mają też zgrania między sobą i boją się odezwać do Spedycji.

SD
@TSNO

Jak zjazd na czas skoro jest poślizg? To albo na czas albo z poślizgiem :D w tej firmie zjazd na czas to przez pomyłkę chyba albo nie było pilnego przezutu po Berlinie :D

On 30 lat

Szukam Zmiennika / Zmienniczki do którego / której mógł bym dołączyć do podwójnej obsady ewentualnie zatrudnić się w Firmie. Palący , interesował by mnie system 2/1. Tel : piec zero cztery jeden osiem cztery zero osiem jeden. Najlepiej podlaskie , warmińsko mazurskie

Ja tam nie narzekam, 60euro +100euro premii i 3000tys podstawy. Jeszcze ani razu nie miałem ucięte tak jak wszyscy mówili że za byle co obcięcia. I zawsze ściągają 21-24dni nigdy dłużej. Jak ktoś narzeka to mi się wydaje że nie wie co to robota na plandece i załadunek papieru albo stali bo trzeba się naskakac żeby 24 pasy założyć. Kasa zawsze na czas i dużym plusem jest że nie ma wymiany kół na drodze jak złapiesz kapcia gdzie w 80% polskich firm tak jest, żadnego stawania z ładunkiem po krzakach tylko płatne, a w Uk staje się zawsze na płatnych.

Emili
@Tomek

Czytając Twój post mam wrażenie że pracuje w innej firmie jakie 3000 podstawy? chyba brutto. A co do pracy to do najlżejszych nie należy głównie nocki przepinki gdzie miejsc nie ma, bzdury piszesz

Pl
@Tomek

Bo w UK nie ma darmowych parkingów tylko płatne no to musisz nanih stać

Jak Ci tak źle w Slamie to co tu jeszcze robisz?

Kierowca
@Pl

Są jeszcze zatoczxki przy drogach, przy których robi pauzy bardzo dużo kierowców pracujących w firmach wykonujących taka pracę jak my, w dodatku nieraz z towarem...

Rafal84

Cześć. Szukam zmiennika do slam 2/1 od początku stycznia. 785637621

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 21 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93