Opinie o Hotel Centrum Kraków (Działalność zakończona) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Centrum Kraków (Działalność zakończona). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Centrum Kraków (Działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Centrum Kraków (Działalność zakończona) w Kraków

MTatek Nowy wpis

Pracowalem tam do niedawna 2,% roku na kuchni. Zwolnilem sie bo wyjezdzam za granice. Gdyby nie to, to bym zostal. Nie zgodze sie z niektorymi opiniami. Wyplaty termimowo. Umowe sie ma jaka sie chce. Kamery sa ale to w gastro wszedzie tak jest. To normalne. Kwestia przyzwyczajenia. Spoko klimat na kuchni. Szefostwo uczciwe i to najwazniejsze. Zawsze mozna isc na piwrwszy dzien i sie przekonać. Generalnie polecam! Moje sugestie dla Hotel Centrum Kraków: Zatrudnijcie wiecej mezxzyzn poniewaz sa bardziej wydajni niz kobiety. Lubię atmosferę w Hotel Centrum Kraków za: Mlodzi ludzie. Mloda i otwarta kadra zarzadzajaca. Terminowe wyplaty!

Wataha Nowy wpis

dramat-w najgorszych snach nie polecam nikomu tutaj pracować!!!

Nieznana Nowy wpis

Dzień dobry, Nie polecam tego miejsca jako godnego do pracy. Pieniądze wypłacane są każdego 10-tego miesiąca na lewo po stołem. Umowa na najniższą krajową albo pół krajowej. W całym hotelu kamery i podsłuchy. Inwigilacja każdego pracownika sięga zenitu. A jakość towarów ??? sami sobie odpowiedzcie. Totalnie odradzam pracę w tym chorym miejscu- jeszcze za obiady trzeba płacić chore....

Maria

@XYZ czy to co piszesz dotyczy jednego, konkretnego stanowiska? Czy chodzi o ogólne normy jakie panują u tego pracodawcy? Piszesz, że umowa jest na niższą kwotę niż dostawałaś faktycznie- zgłaszałaś to swojemu przełożonemu?

XYZ Nowy wpis
@Maria

Nie, to dotyczy wielu stanowisk. Ot, takie oszczędności pracodawcy. Oczywiście ze przełożony o wszystkim wiedział.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hotel Centrum Kraków (Działalność zakończona) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
XYZ

Nieee, proszę was..w obecnej sytuacji na rynku pracy to co oferuj w tym hotelu to jakis smiech na sali..inwigilacja pracownikow w gratisie. Umowa na nizsza kwote niz dostawalam faktycznie (mialo sie to zmienic ale coz...zawsze nie byla na to odpowiednia pora w firmie). Szkoda czasu bo kazde obiecanki i zapewnienia sa niespelniane.

Waldi

Zawsze można zmienić firmę i po co narzekać? Sprawdzać widocznie muszą!!!

Pracownik (krótko)

Nie polecam!!! Chora atmosfera, chorzy pracodawcy... tak samo pracownicy, którzy pracują tam dłużej niz rok-dwa w tym hotelu mają już wyprane mózgi i trzęsą gaciami przed PANEM PREZESEM, nikt tam nie na własnego zdania. W tym miejscu naprawdę dzieją się cuda!!! Nigdy w życiu nie trafiłem na grosze miejsce do pracy.. a było ich wiele ;) nie będę na forum zagłębiać się w szczegóły, ale jeżeli jesteś młodym pisarzem i chcesz napisać książkę, albo nieee!!! Telenowele na poziomie "Mody na sukces" to zapraszam do pracy w tym Hotelu, a w szczególności do działu gastronomicznego. A tak na poważnie normalnym osobą, którzy chcą zarobić i mieć spoko warunki pracy to NIE polecam tego miejsca!!!!

Pracownica
@Pracownik (krótko)

Zgadzam się w 100%

Beloved

Omijajcie to miejsce pracy z daleka...chyba ze chcecie sie zastanawiac czy czasami nawet w toalecie lub na zapleczu recepcji dla pracownikow nie ma kamery czy podsłuchu. Managerki to pseudoprofesjonalistki, nie mające w ogóle własnego zdania, tylko czekające na decyzję właściciela hotelu "PREZESA" który o hotelu nie ma bladego pojęcia. Na rececpji bałagan, recepcjonista to portier, kelner i recepcjonista w 1 osobie. A i zdarza się często ze to kelner musi byc portierem !! Lepiej nie odzywać się z własnym zdaniem bo już będziesz obgadywany przez managerki i prezesa. Odradzam pracę w tym zaściankowym hotelu.

Takich fałszywych osób jak w hotelu centrum to nie ma nigdzie w Krakowie!!!

Pracownik (krótko)

Nie polecam nikomu pracy w tym hotelu!!! "Panie kierownik" przenoszą swoje problemy prywatne do pracy i odreagowuja je na pracownikach.. pani K. Ma wieczne humory i nic jej nie pasuje... jest również osobą bardzo fałszywą... Umowa?? Widzę, że nic w jej sprawie od 2014 się nie zmieniło.. jedynie co można wywalczyć to zlecenie na 400zł,a w rzeczywistości przepracuje się przynajmniej etat godzinowo.. A Szanowny pan prezes? Myśli chyba,że prowadzi jakis zakład produkcyjny,a nie kameralny hotel.. wiecznie tylko gapi sie w kamery,które są po prostu wszędzie i nic mu nie pasuje bo ma wrażenie,ze każdy szuka sposobu jak go tylko oszukać.. bardzo duża rotacja pracowników gastronomii jak i recepcji oraz Pań pokojowych chyba mówi sama za siebie jaka panuje atmosfera, szacunek do pracownika i placa za wykonywane obowiązki... bo recepcjonista jest tu również kelnerem i pokojowka.. portier jest dosłownie każdym.. kelner także nie ma łatwo,ale chyba najgorsze jest to,że ma nad sobą panią K. Którą jest jedyna w swoim rodzaju :-)

praktykantka

jak dla mnie jest to dobre miejsce na złapanie hotelarskiego doświadczenia i nie żałuję, że odbylam tu praktyki

Opinia napisana rok temu, ale nadal nic się w tym hotelu nie zmieniło. Pomimo zmiany kierownictwa na restauracji nadal panuje wyzysk. Pani kierownik wydaje się że wie wszystko a tak naprawdę wielu rzeczy musi się nauczyć. To jest hotel a nie bar szybkiej obsługi. Oskarżanie, i oszukiwanie pracowników nic Państwu nie da! Hotel jest bardzo przyjemnym miejscem samym w sobie, ale kierownictwo psuje wszystko co mogłoby być w nim dobrego. Zmiany są tylko powierzchowne i nie prowadzące do niczego dobrego, a Pan właściciel powinien się zastanowić, kogo zatrudnia, i czy warto jest zatrudniać na stanowiska kierownicze osoby, które wiecznie przytakują nie mając własnego zdania, czy może lepiej było by zatrudnić kogoś kto zna się na rzeczy, i nie będzie w głupi sposób zgadzać się z każdą sugestię, ale w taktowny sposób wyrazi swoją opinię, i w końcu wyprowadzi ten hotel na prostą? Szkoda tak miłego miejsca w Nowej Hucie.

klim-klam

Potwierdzam opinię byłego pracownika. Praca bez umowy bo "pani kierownik" "oszczędza" na pracownikach. Ucięła umowy z całego etatu na 1/2 lub 1/4.Lepiej niech zacznie oszczedzanie od siebie. Mozna teraz zobaczyc,ze oferuja prace na gumtree i jest napisane ze daja umowe o prace po czasie probnym. Ha ha ha....współczuję osobie, która się "natnie". A jeżeli "pani kierownik" widzi gdzies tam jest kłamstwo to proszę napisać gdzie jest.

pracownica

Witam, Stwierdziłam, że napiszę opinię o pracy w tym hotelu. Przepracowałam tam niespełna rok. Pracowałam na restauracji, ale z racji tego, że hotel jest mały mogę opisać pracę na każdym stanowisku. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się od pani kierownik (specjlanie napisałam małymi literami bo kobieta nie ma bladego pojęcia o pracy w gastronomii), że stawka to 8,50zł/h. zapyatałam o umowę. Nie ma umowy o pracę, o zlecenie też jest trudno ale..."pieniądze są pewne". Dowiedziałam się również, iż pani kierownik podnosi stawkę i na 8,50 się nie kończy. Grafik był rozpisywany na 2 tyg - do miesiąca czasu. wynikało z niego że np ma się ok 170h na miesiąc ale...kiedy np miałam iść do pracy dostawałam smsa o 7 rano, że mam wolne, i tak kilka razy w miesiącu. Ostatecznie zarabiałam jakies 1000 zł na miesiąc. Najśmieszniejsze jest to, że nie tylko ja tak zarabiam na restauracji. pani kierownik mówiła nam, że z napiwkami zarabiamy bardzo dobrze co oczywiście było kłamstwem. Kiedy poprosiłam o umowę (chociaż zlecenie) dostałam po 5 miesiącach. Umowa opiewała na kwotę....400zł brutto. W hotelu jest zamontowanych chyba ze 30 kamer a właściciele mają w biurze telewizor i podglądają nas non stop. Są wprowadzone zakazy, nie można używać telefonów komórkowych, rozmawiać o zarobkach, parkować przed hotelem, pić kawy a ściślej korzystać z ekspresu mimo tego że ma się swoją kawę. Chotel jest ładny i nowoczesny ale rządzi w nim komuna (2 starsze panie kierownik - na restauracji i recepcji), które zatzrymały się 30 lat temu. Ludzię są wyzyskiwani, nie ma tam możliwości awansu. Na każdym kroku wpajają Ci, że się do niczego nie nadajesz itp. Na recepcji jest podobnie z tym, że wszyscy tam pracujący recepcjoniści mają umowy o pracę. pani kierownik jest niedowartościowana i lubi podlizywanie się. Napisałam tą opinię by ustrzec wszystkich, którzy mają zamiar składać aplikację na jakiekolwiek stanowisko w tym hotelu.

gastro@hotel-centrum.pl
@pracownica

Miałam nie odnosić się do tego wpisu (szkoda słów )jednak odniosłam wrażenie że wogóle chodzenie do pracy ..a zwłaszcza praca !!jest jakąś karą dla co poniektórych zwłaszcza dla Pani . Dlaczego pisze Pani taki stek kłamst mówiąc o wyzysku tym samym raniąc Pani byłych pracodawców . Nie piła Pani kawy? nie miała Pani przerw ?(chyba przerw na plotki i wypoczynek było zanadto )chodziła Pani głodna ?.Życzę powodzenia w kolejnej pracy i przestrzegam kolejnych Pani pracodawców- proszę zabrać się do pracy i nie upatrywać winy w innych TYLKO W SOBIE .

@pracownica

Chyba to my powinniśmy wszystkich przestrzegać przed tobą ....chyba masz jakiś jad w sobie -tyle nienawiści jak ktoś chce pracować to pracuje tu lata i wszystko jest dobrze i nie narzeka .... Rozmawiać przez telefon i pić kawę możesz po pracy i daj spokój

tylkochwile
@pracownica

zgadzam się w 100% z twoja opinia. ja spędziłam w tym miejscu tylko i aż jeden miesiąc! ,,uciekłam z krzykiem,, po kolejnej przykrej rozmowie z Panią która uważa się za kierownika działu sprzątającego. Pani mentalnie i na polu zawodowym zatrzymała się w głębokich latach 80tych. Wydaje jej się, że wie wszystko i na każdy temat, a kiedy(dla przykładu) na korytarzu (w mojej obecności)gość hotelowy w języku angielskim zapytał ją czy mógłby prosić o dodatkowy ręcznik Pani ta DOSŁOWNIE udała że go nie widzi i szybkim krokiem uciekła do ,,biura,, Kilka razy ja i inna pracownica też nowa usłyszałyśmy że cyt: ,,jesteśmy głupie bo nie potrafimy czegoś zapamiętać,, Kwestia zarobków to też jakiś dziwny żart, 8zł/h a na pytanie czy będzie jakaś umowa usłyszałam, że nie ma się z czym spieszyć... W tym miejscu panuje chora atmosfera, Starsza Sfrustrowana Pani, która terroryzuje nowe pracownice, tylko ona może pójść na przerwę, coś zjeść, napić się czegoś nie w pośpiechu, tylko ona może robić sobie ,,przerwy na papierosa,, a ty masz robić szybko i najlepiej dziękować jej że mogłaś posprzątać też jej pokoje!!! Stanowczo odradzam!

Hotel Centrum Kraków (Działalność zakończona)