Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

M.K.

szukasz konkretów proszę ...kadra kierownicza czyli kadry i księgowość masakra. Kilka razy liczą wynagrodzenia a zwykli pracownicy z produkcji ich poprawiają. Zarobki nawet dobre,ale atmosfera fatalna i idzie od góry . ksiegowość cały czas widzisz na przerwach z kawka i telefonem zwłaszcza pan główny księgowy,a Tobie liczą czas nawet na toalete.

zauważcie

pracuję od niedawna,laski wporządku tylko czasem zle patrzą jakby chciały od razu żeby HR zapierniczał tak jak one jak widzę kierownika produkcji który ma minę jakby chciał wszystkich zabić to odechciewa się przychodzić do pracy,nawet słowa Dzień dobry nie ma czasu wymówić-demotywator.pl-takie podejście do pracowników zewnętrznych

osoba obserwująca

laski weźcie się za robotę a nie liczycie czas osobom będącym na przerwie czy kawie!!! żal wam du.. ściska, że posiedzą sobie dłużej niż przewiduje czas? wstydu nie macie za grosz a potem dziwicie się, że jest taka atmosfera w pracy. Dalej latajcie do liderów skarżyć, to na pewno będziecie miały lepiej. A swoją drogą dlaczego nie przyznacie się, że palicie papierosy po kątach jak takie mądre jesteście???!

Dyzio

To co teraz się wyprawia to czysty cyrk , romanse , między pracownikami a Hr-mi , tego zmianowi nie widzą niedługo na pasie będą się posuwać , a biedne żony cierpią:(

RomantycznyBandyta
@Dyzio

Ale ja nie mam żony a Hr'ki bardzo Lubie :D

zazdrosny mąż
@RomantycznyBandyta

słyszałem że nie tylko hrki lubisz więc spodziewaj się mnie dzisiaj przed bramą

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
ewa

Ja stawiam na dyzia

Ja myślę, że następną osobą, która zostanie wyrzucona z firmy będzie liderka (usunięte przez administratora)

ONNNNNNNNNNNNN

JA BYŁEM U PREZESA I WYWALCZYŁEM TO CO CHCIAŁEM... TRZEBA TYLKO ZEBRAĆ W SOBIE ODWAGĘ.

z dala zachowując zdrowie

ja też go lubiłam-szkoda

nikt

A co prezes Ci pomoze????. On nic niewie. Jakby wiedział co się dzieje to wiele naprawdę dobrych ludzi by nie straciło pracy a kanalie by poleciały na bruk

ONAAAAAAAAAA

JAK MACIE JAKIEŚ PROBLEMY TO OD RAZU DO PREZESA UDERZAJCIE, A NIE NA FORUM WSZYSCY GŁUPIO-MĄDRZY!

Adi

chyba w %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

aaaa

Najlepszy z najlepszych A.CH. już poleciał. A taki SUPER był hi hi hi

Adi

który lider następny poleci ??????????????????????????

xxx

Jak wyglądają zarobki pracowników produkcyjnych? Jaka stawka na rękę?

NDK

Firma nie zapewnia transportu. Wyłącznie we własnym zakresie. Bardzo często kilku ludzi co jedzie na jendną zmianę dogaduje się i jadą razem jednym autem żeby było taniej i prościej.

topik

Witam możecie napisać jakie warunki pracy w GF w Plewiskach tj. jaka podstawa netto premia czy jest np darmowy transport z Poznania? Proszę w miarę rzetelne opinie .

maras

Ludzie narzekaliście na Mariana a teraz macie co macie robią liderzy z wami co chcą bo maja poparcie u tego .........:)

da sie

....jak lider jest spoko to się go zwalnia bo jest za ludzki... . Zostawia się takich ludzi jak .... .

Anonymous

Ta firma to parodia...nieudany kabaret " wschodzących gwiazd" . "Beyonce" - ciągle na diecie, wpieprza wafle z michałkami na szczycie, ciągła dama, wyniosła, która ma się za lepszą od innych. Zero dystansu i samokrytyki ^^ Wszystkie to plotkary i ściemniary...czekają tylko aż komuś się noga potknie ;) liderzy tak jak ktoś wyżej napisał zapomnieli jak to jest być zwykłym pracownikiem i tworzą między zmianami jakąś śmieszną rywalizacje na czym cierpią pracownicy bo ich durne zmiany i pomysły na polepszenie produkcji przechodzi wszelkie pojęcie i w rezultacie wychodzi na gorsze niż na lepsze;) Liderzy i niektórzy pracownicy nie stosują się do zasad typu czasu na przerwach...tzw. diwy siedzą sobie nawet i po 40min. Be**owa wiedzie prym zaraz po liderach ...haha śmiech na sali . Nie polecam. Pozdrawiam.

Pani POWIEDZMY

Co się dzieje w tej firmie , sama szycha sobie rączki myje liżą sobie tyłki wzajemnie, a pracowników którzy naprawdę zasuwają traktują jak popychadło zero szacunku dla nich, liderzy sami kiedyś pracowali na liniach i powinni wiedzieć jak to jest !!! Ale cóż takie życie , A pani Ewunia to sama płakała jak jej męża zwolnili a teraz sama ludzi traktuje jak jedno wielkie G...O , Oczywiście elita może siedzieć po 60 mnin na przerwie , a robolą czas liczą , nie wspomnę jak to w weekendy na nockach sobie procenty ciągną,bo przecież ich nikt nie sprawdzi NIE POLECAM !!!

Norka

Ale jesteś biedny pracownik, praca bez zrozumienia. Taka fajna firma a taka wymagająca. Coś strasznego, może pozwolą Ci się położyć i odpocząć w czasie godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.