Opinie o ACTIVA LONGIN WITKOWSKI w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ACTIVA LONGIN WITKOWSKI. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ACTIVA LONGIN WITKOWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVA LONGIN WITKOWSKI w Łódź

Sara Nowy wpis

Mnie to bardziej ciekawi czy trudno w ogóle się dostać? chodzi mi o ostatni punkt w opisie z zaznaczeniem prośby o nie przesyłanie ofert niespełniających wymagań. Co o rozmowie wiecie? co na niej jest weryfikowane? Myślę głównie o pracy jako specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych, jakiś czas temu szukano na to stanowisko i zastanawiam się czy nabory nie będą ponownie otwarte przypadkiem?

Witam Czy łatwo jest dostać się do firmy? Jak najlepiej składać swoją aplikacje? Pytam ponieważ przesłane cv ponad tydzień temu przez pracuj.pl jest nadal nie otworzone. Czy to znaczy ze te oferty są już nieaktualne czy najlepiej przesłać zgłoszenie emailowo?

Kandydat Nowy wpis
@Zainteresowany

Może to wyłudzanie danych? Lub źle działający dział HR? Trochę to niezrozumiałe, z ciekawości również wysłałem swoje cv, teoretycznie oferta ważna do 19.03, no zobaczymy co się do tego czasu zmieni

Ten sam Nowy wpis
@Kandydat

Pomimo otwarcia mojej kandydatury, zmiany statusu na „rozpatrywany” do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej - ani telefonu, ani odrzucenia poprzez portal pracuj.pl, ani be ani me, a oferta dokładnie ta sama na którą aplikowałem znów pojawiła się na portalu. Brak profesjonalizmu, kultury i przestrzegania podstawowych zasad. Jednym słowem TRAGEDIA nie polecam

Longin Nowy wpis
@Ten sam

Informuję, że rekrutacja na aktywne ogłoszenia nie została zakończona. Otrzymanych ofert mamy bardzo dużą ilość, co wymaga czasu na zapoznanie się z nimi. Czas trwania rekrutacji jest zależny nie tylko od nas ale też od reakcji kandydatów, którzy nie reagują szybko na wysyłane do nich wiadomości albo mają problem z szybkim umówieniem spotkania albo po nim zmieniają swoją decyzję, co powoduje konieczność powrotu do rekrutacji. Nie rozumiem zarzutu "brak kultury i przestrzegania podstawowych zasad". Proponuję, że kierować się złymi emocjami bo to psuje samopoczucie swoje i innych. Życzę zdrówka!

Witold

Wieczna rekrutacja, kurnik.

Longin
@Witold

Nigdy nie było pracownika o imieniu Witold. Jeśli to tylko nick i bawi Cię hejt i fejk to przykra sprawa. Co do kurnika to nie rozumiem dlaczego przyklejasz mu pejoratywną metkę. Kurnik to bardzo pożyteczne miejsce. W naszym kurniku była nie jedna kura znosząca złote jajka.

Jerzy

Polecam, szef uczciwy wypłata w terminie

Urszula
@Jerzy

Czy wciąż jesteś zatrudniony w ACTIVA LONGIN? Pytam, bo ciekawi mnie, czy Twoja opinia o pracy w tej firmie nie uległa zmianie. Czy możesz napisać, na podstawie jakiej umowy odbywa się praca w ACTIVA LONGIN? Interesuje mnie kwestia umowy o pracę.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych oferowane przez firmę ACTIVA LONGIN WITKOWSKI? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w ACTIVA LONGIN WITKOWSKI? Jak przebiegła?

tersia

szukali do biura ale oferta już nie aktualna @Ten najbystrzejszy nie orientujesz się czy nie planuje się jakiejś rekrutacji w najbliższym czasie

Ten najbystrzejszy

Pzdr.dla całego temu ACTIVA

pracodawca super. wyplaty na czas. mila atmosfera. szef jak szef... jak kazdy musi oczekiwac wiele lecz polecam z calego serca. praca firmy na poziomie profesjonalnym

Kaś

Jeżeli chcesz się zatrudnić napisz bezpośrednio do Longina lub na biuro. Adres na oficjalnej stronie.

@Kaś

Wszystkich zainteresowanych pracą wg zamieszczanych w gazecie ogłoszeń zapraszam do kontaktu mailowego. Pozdrawiam

dugjddfvcdj

Longin jest uczciwy jednak, działa bardzo chaotycznie i szybko wpada w złość. Jako człowiek- prywatnie wydaje się być super. Jak szef- nie polecam . Panuje duży chaos i pracownik zawsze będzie winny/obwiniany, po pewnym czasie odechciewa się pracować i jakość wykonywanej pracy naprawdę spada (efekt śnieżnej kuli). Pracownicy krzyczą na siebie, panuje duża rotacja. Nigdy nie spóźnił się z wypłatą, uczciwe płaci za nadgodziny i zawsze pyta się czy ktoś może zostać. A oferty pracy są zawsze wywieszone. Przez panująca atmosferę wytrawiam notę- mierny.

C
@dugjddfvcdj

Czyli z tego co piszesz to jakis dramat, bo tu sie nie ocenia czlowieka, a pracodawce.

xxx
@dugjddfvcdj

pracownicy nie krzycza na siebie ze wzgledu na szefa. panuje duza rotacja poniewaz nie kazdy nadaje sie do tej pracy. Nalezy miec odpowiednie podejscie i chlonny umysl na wiedze ktora przy tych czynnosciach w tym fachu jest dosc szczegolowa. pamietajmy ze najwazniejsza jest dokladnosc i estetyka a tej firmie nie wolno zarzucic ze wykonane przez nich boiska nie sa zrobione profesjonalnie. nie sugerujcie sie opinia ludzi poniewaz jak kazdy wie sa ludzie i taborety. atmosfera jest mila i ludzie sa pomocni lecz pamietajcie cos za cos! GORACO POLECAM!

wifi

nie polecam, pan nie za bardzo umie się zachować, zgadzam się z powyższymi opiniami

qwerty

nie polecam, facet jest nieuczciwy

@qwerty

Proszę o konkrety. Zagrajmy w otwarte karty. Łatwo jest oczerniać anonimowo.

niedoszły pracownik

Nie polecam, pracodawca nieuczciwy.

@niedoszły pracownik

Proszę o konkrety. Zagrajmy w otwarte karty. Łatwo jest oczerniać anonimowo.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVA LONGIN WITKOWSKI - Łódź

• Jak się pracuje w ACTIVA LONGIN WITKOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVA LONGIN WITKOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ACTIVA LONGIN WITKOWSKI
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 53 lok. 6
    90-130 Łódź