Opinie o NXT START w Ossendrecht

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ENGNR. Technical BV. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENGNR. Technical BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENGNR. Technical BV w Ossendrecht

Tomi

Dojeżdża się na własną rękę?

wuwu

bardzo fajny energiczny zespół, z pozytywnym nastawienie naprawde dobrze mi się z nimi komunikowało. Praca też w porządku.

Alan
@wuwu

Możesz trochę rozwinąć?

auto
@Alan

Pewnie chodziło mu o to, że w razie pytań możesz zadzwonić i Ci pomogą. Jeżeli chodzi o miejsce pracy to nie wiem gdzie kolega pracował, więc ciężko coś powiedzieć.. w każdym razie sam mogę przyznać, że operatorzy maszyn mają się tutaj dobrze

1988

Trzeba mówić dobrze po angielsku? Sprawdzają na rozmowie czy przejdzie jak coś tam rozumiem?

ruffrider
@1988

zawsze lepiej jak znasz angielski łatwiej się dogadać na miejscu. I możesz lepiej dogadać się w robocie i chociażby w sklepie bo akurat ja w większości natykam się na holendrów którzy znają angielski

Kolo
@ruffrider

a macie namiary na jakis przyspieszony kurs ang online, żeby ogarnac chociaz podstawy??

Gaja
@Kolo

Masz tego pełno w internecie, poszukaj. Możesz nawet zacząć uczyć się na (usunięte przez administratora) chociaż lepiej iść jednak na jakiś kurs bo jest większa motywacja.

KES
@Gaja

Angielski to w tych czasach podstawa bez tego jak dla mnie ani rusz. No chyba że znasz niderlandzki też trafiłem na taki przykład że facet mówił po niderlandzku a nie po angielsku, chociaż ciezko uwierzyć.

sd
@KES

A z niderlandzkim też biorą?

bez

Miła Pani po drugiej stronie słuchawki, wszystko wytłumaczyła w szczegółach. Jeszcze się nie zdecydowałem, ale zobaczymy

Mechanik Samochodowy

rozmowa na poziomie, z Panią Polką. Udzielone wszystkie szczegółowe informacje o stanowisko i firmie w której miałbym pracować. jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję że dostanę pracę.

prawo jazdy, samochód, czy mówię po angielsku, jakie mam doświadczenie i jakie auta miałem okazję naprawiać w swojej pracy

puma

nie moge narzekac, doplinowali mojego przyjazdu od a do z

Doniu
@puma

ale co dokładnie takiego robili? Jestem ciekawy bo mam wyjechać

puma
@Doniu

Przede wszystkim byli w ciągłym kontakcie, dostałem na czas wszystkie adresy i info gdzie się stawić i z kim gadać. Wszystko było dobrze przygotowane.

face

polecam w szczególności kontakt z poznańskim biurem, wszystko poprowadzone miło i fachowo, odpowiedź na każde pytanie i wyjaśnienie wątpliwości.

LK
@face

Podpinam się pod polecenie, Panie bardzo miłe i profesjonalne, bez owijania w bawełnę.

Perlag
@LK

sama rekrutacja w porządku, znajomy z nimi współpracuje od ponad roku i też mu się wszystko zgadza...

kawosz
@Perlag

a jest możliwość, żeby uderzać prosto do Holandii? Coś to zmieni? Jestem nauczony że zawsze najlepiej u źródła

pini

w jakich godzinach najlepiej kontaktować się z biurem? nie mogę gadać w trakcie roboty dlatego pytam

Dominic

Nie polecam, pracowałem 2 tygodnie. Nie dostałem ani jednej tygodniówki, wypłata miała być w piątek na moim koncie. (usunięte przez administratora)(Kordynator) tłumaczył się na milion różnych sposobów dlaczego wypłaty nie ma na moim koncie. 2 tygodnie zmarnowane i 200 euro wydane na dojazd w plecy. Sama praca była ok, mieszkanie też w porządku.

sinner

normalnie pracujesz na holenderskiej umowie czy na polskiej...? wole sie upewnić od osób tu pracują niż dopiero potem jak się z nimi skontaktuje...

Konig
@sinner

Umowa jest Holenderska.

Apacz

rozumiem, że ktoś może być niezadowolony bo również zdarzało mi się to z poprzednimi agencjami szczególnie w HOL ale tutaj w ENGNR. jest ok. Wszystko załatwione tak jak być powinno

rar
@Apacz

a wiesz czy maja coś dla operatorów maszyn produkcyjnych? bo poszukuje czegos w holandii

IN

Sama rekrutacja full profeska, czekam na odp

pompi
@IN

dostales juz? rekrutacja na szybko czy nie?

Brikoś
@pompi

U mnie szybko na kolejny tydzień już wyjazd wiec super, bo zalezało mi na czasie

James
@IN

podbijam jak tam poszło? Najlepiej jak dasz wszystkim tutaj znać, wtedy będziemy mieli informację na bieżąco jak wygląda sytuacja i czy warto aplikować

LO

Jakieś dziwne zabiegi z GoWork że mimo tylu pozytywnych opinii jedna losowa negatywna na górze i to nawet nie najnowsza…

Michał kwiatek

Potwierdzam

spawacz

Możecie coś powiedzieć o pracy spawacza jakie zlecenie czy spoko firmy i warunki?

king
@spawacz

podpinam sie pod pytanie

Ares
@king

I na jakie metody???

Robert robert

Przyjechałem do pracy po 4 dniach siedzenia w domu odesłali mnie do polski mówiąc że nie ma aktualnie żadnej roboty zwalając winę na klienta czyli firmę w której miałem pracować 1500 i parę dni w plecy (usunięte przez administratora)

PUR

naprawdę porządna agencja. Małe zamieszanie szybko zostało wyjaśnione i to nie było tak naprawdę z ich winy. Nie wiem co mogę więcej napisać.

Kary
@PUR

kontakt w j. polskim?

PUR
@Kary

w samej firmie po angielsku ale na początku z biurem od nich po polsku

Witam wszystkich, zostałem dwukrotnie (usunięte przez administratora) przez pana z biura. Utrudniony kontakt, nie oddzwaniają się, nie odpisują do tego bezczelnie (usunięte przez administratora). Warunki mieszkalne z tego co wiem nieciekawe i z nieciekawymi ludźmi. (usunięte przez administratora)

SOWI

jest robota w Belgii?

igor
@SOWI

firma z Holandii więc raczej głównie tam. Przynajmniej na tyle co wiem to zlecenia w Holandii.

Pz
@SOWI

Jak dla mnie lepsza Holandia więc jak jeszcze nie pracowałeś to spróbuj. Jbc sam zmienisz, przecież Belgia i Holandią są blisko.

pz

wstepnie mnie zaakceptowali, przyjezdzam w polowie stycznia. Dam znac jak to wyglada od srodka i czy wszystko bylo jak trzeba.

Alek
@pz

I jak, jakieś info??? Jesteś jeszcze w Holandii????

Landoo

jak na agencje pracy jestem pozytywnie zaskoczony współpracą. Od terminowych płatności, po przestrzeganie tego co na umowie i bieżący kontakt (można się dodzwonić).

biuro

w której czesci Holandii mają biuro?

GOAT
@biuro

Brabencja półn., niedaleko Bergen

Opos
@GOAT

normalnie mozna do nich podjechac jak jestem niedaleko?

wlkp
@Opos

nie wiem zadzwoń i dopytaj ale mysle ze problemu nie bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o ENGNR. Technical BV - Ossendrecht

• Jak się pracuje w ENGNR. Technical BV?

Zobacz opinie na temat firmy ENGNR. Technical BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGNR. Technical BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 30 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENGNR. Technical BV?

Kandydaci do pracy w ENGNR. Technical BV napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENGNR. Technical BV