Opinie o CONSOLIS Polska Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CONSOLIS Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CONSOLIS Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONSOLIS Polska Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Czytałam, że w tej firmie pracuje się od poniedziałku do soboty. Wiecie może, czy sobotę ma się jakoś lepiej płatną? 3 lata temu pisaliście, że za pracę 6x w tygodniu zarabialiście na zleceniu 2200 złotych. A teraz? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Rozjaśnijcie, jeśli się orientujecie. ;)

Adela Nowy wpis

Hejooo, szukają Asystenta projektanta i chcę aplikować. Napisali, że oferują umowę o pracę/umowę zlecenie i trochę nie rozumiem, w sensie, że można sobie wybrać którąś z tych umów, czy może najpierw dają zlecenie, a dopiero za jakiś czas umowę o pracę? No i pytanko też o zarobki, ile płacą na tym stanowisku? Będę wdzięczna za info.

pracodawca Nowy wpis
@Adela

Umowa zlecenie jest dla pracowników o statusie studenta - dla osób uczących się projektowania w Consolis Polska

Daro Nowy wpis

Cześć. Aktualnie jestem w trakcie szukania pracy i chciałbym się zapytać jak jest w tej firmie. Chętnie przeczytam opinie obecnych pracowników, ponieważ poprzednie komentarze wcale nie zachęcają, ale może się coś zmieniło? 1. Jak wygląda przebieg zatrudnienia i rekrutacji potencjalnych kandydatów? 2. Ile zarabia pracownik produkcyjny? 3. Czy mają jakąś kontrolę jakości? Jeśli tak, to ile zarabia kontroler? 4. Czy zachowują jakąś kulturę w kontaktach z pracownikami, czy raczej wszechobecne chamstwo? 5. Na ile zmian się pracuje na produkcji, a na ile w kontroli jakości? Z góry dzięki za odpowiedzi..

Beata

Widzę, że piszecie, że praca jest od pon do soboty za 2200 zł. Ta stawka jest aktualna? Nikt w tym roku nie dał znać ile to jest godzin.. po 8 się pracuje czy więcej? Sobota jest jakoś lepiej płatna czy tak samo?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Asystent projektanta w firmie CONSOLIS Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Witam. Mam pytanie, czy warto złożyć cv do Consolis?? Jak warunki pracy?? Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać w tej firmie?? Za każdą odp z góry dziękuję pozdrawiam

@Zainteresowany

Praca od poniedziałku do soboty 2200 zł i umowa zlecenie na m-ce. Nie polecam tej pracy sami nie wiedzą czego chcą

Honorata

Cześć, po zapoznaniu się z ofertą pracy dla pracownika produkcji w Consolisie chciałabym się dowiedzieć: co wchodzi w skład pakietu świadczeń socjalnych w ramach funduszu socjalnego oraz programu „Consolis dla Rodziny”? Jest też informacja o możliwości rozwoju i awansu. Wypowiecie się na ten temat? :) Jak można się rozwijać i awansować w firmie?

Grażyna

Cześć! Widzę, że w Consolisie poszukują pracowników produkcji: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji,1kzwNuoQfae9iJzx4FQfwW,ostrow-wielkopolski. Czy ktoś z doświadczonych pracowników firmy, mógłby opowiedzieć o typowym dniu pracy na tym stanowisku?

Romek

Dla mnie firma jest spoko, znam się na tym co robię to pewnie ma znaczenie, polecam.

G

Przez ponad 7 miesiecy bralem udzial w rekrutacji na stanowisko specjalistyczne. Rekrutacja z poczatku prowadzona przez firme zewnetrzna, nastepnie bezposrednio przez Consolis. Lacznie odbylem okolo 6 spotkan, wszystko wskazywalo na pozytywne zakonczenie. Po przejsciu ostatecznego etapu 'zmienil sie profil kandydata' i zamkniecie procesu rekrutacji bez wyboru kandydata. Pierwszy raz spotkalem sie z czyms takim.

Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Julita

@Odynjakiej firmy dotyczy Twój wpis? To jest wątek firmy CONSOLIS Polska. Czy CES w jakiś sposób jest z nią związane?

HRM
@Julita

CES - Consolis Engineering Services. Tak, jesteśmy firmą należącą do Grupy Consolis. Zajmujemy się projektowaniem prefabrykatów dla naszych klientów, głównie spośród spółek Grupy w Skandynawii. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio, aby rozwiać wątpliwości, udzielić rzetelnych informacji: ewa.niemela@consolis.com

Odyn

W Łodzi trwa proces rekrutacji do jednostki projektowej CES, w czasie którego pojawiają się dodatkowe wymagania oraz ukryte etapy. Ponadto zmieniają się warunki finansowe. Piszę, ponieważ przeszedłem przez cały ten bałagan z fatalnym skutkiem - utraty dobrej pracy oraz niedotrzymaniu warunków ze strony CES. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

pjb
@Odyn

@Odyn Trafiłem niedawno na informację o rekrutacji do CES w Łodzi przez firmę Grafton na stanowisko projektanta lub asystenta projektanta. Czy możliwy jest z Tobą kontakt w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji?

Julita

@Głos rozsądku jesteś pracownikiem CONSOLIS Polska? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Jak oceniasz ją jako pracodawcę? Już od jakiegoś czasu nie było nowych wpisów na ten temat. Czy w ciągu tych kilku miesięcy w firmie zaszły jakieś istotne dla pracowników zmiany.

tfr

Hej, moze wiecie czy oferta pracy na administratora systemu magazynowego jest jeszcze aktualnego? Podobno nie ma rotacji, bo wszystkim odpowiadają zarobki, zwłaszcza w Mannheim.

zawiedziony

Z lektury opinii o pracodawcy wynika, że praca w tej firmie to w wielu przypadkach - udręka a praca częśto na krótką chwilę. Ostrzegam przed tą firmą, zwłaszcza osoby prywatne. W mojej ocenie na ich stronie internetowej powinien jako pierwszy znajdować się zapis: "osób prywatnych nie obsługujemy". Firma nie posiada działu sprzedaży, tzn. nie można pójść do biura i dokonać zakupu, jak w normalnie funkcjonujących firmach. Nikt na miejscu nie udzieli porady i z nikim nie można porozmawiać na temat towaru, który ewentualnie chcielibyście nabyć. Pracownice mogą wskazać wam ewentualnie kontakt telefoniczny i mailowy do trzech swoich przedstawicieli na rejon z których bodajże ani jeden nie mieszka w Ostrowie Wielkopolskim ani okolicy. Ja dostałem kontakt do przedstawiciela w łodzi. Gdzie Łódź a gdzie Ostrów Wielkopolski. Kontakt bezpośredni niemożliwy, tylko przez telefon albo internet. Gdy przesłałem informacje na temat zapotrzebowania mailem to po tygodniu i telefonie z mojej strony usłyszałem odpowiedź, że "gość", czyli ich przedstawiciel nawet nie odczytał jeszcze informacji i ponowną prośbę o tą informację bo "gość" już o mnie zapomniał. nie do wiary, a jednak, bo za kilka dni procedura się powtarza i odpowiedź "gościa", że jutro oddzwoni i tak kolejny raz i kolejny. Myślę, że z takiego małego klienta to za mało kasiory z prowizji. A jak się poskarżyłem w dyrekcji to cena podskoczyła razy dwa i okres oczekiwania z miesiąca na dwa miesiące, płatność za całość przy złożeniu zamówienia - czyli kupowanie kota w worku a na zapytanie o umowę i pytanie szczegółowe oraz odpowiedzialność obu stron umowy, odpowiedzi już nie uzyskałem. Oczywiście, mogę nie skorzystać i oczywiście nie skorzystałem i wszystkim klientom indywidualnym to zalecam aby nie marnowali czasu. Moje płyty kanałowe zamówione u konkurencji już dawno leżą zalane posadzką na stropie. Za swoje płyty płaciłem przy odbiorze towaru. W okolicy na pewno można znaleźć inna poważną firmę szanującą klienta. Tzw. "dyrekcja" też już nie odpowiada. Ale teraz to ja jestem na luzie. Pytanie brzmi: ryba psuje się od głowy czy od ogona?

Głos rozsądku
@zawiedziony

Człowieku, Consolis celuje w większych klientów, a te kilkanaście czy kilkadziesiąt płyt kanałowych to trzeba szukać u małych producentów. A oczekiwanie że w tak błahej sprawie przyjedzie Ci na miejsce przedstawiciel, który odpowiada za 1/4 Polski to szczyt bezczelności. Ktoś buduje domek i uważa się za wielkiego inwestora, o którego względy wszyscy będą zabiegać, to śmieszne.

Głos rozsądku

Dicki
@zawiedziony

Hahaha, budowa domku to nie przemysł budowlany, rynek jest tak ukształtowany, ze to "wielcy" musza prosić o oferty na kilka milionów. Proszę zejść na ziemię.

Max

Pracuję w tej firmie w Anglii, prawdopodobnie praca porównywalna, zależy od tego na jaki dziale pracujesz. Praca przez agencję pracy, tygodniowo około 50 godzin. Zarobki miesięczne między 1200- 1500 funtów za taką samą pracę jak w Polsce. To jest duża różnica. W Polsce to jedno wielkie zdzierstwo i wyzysk pracownika. Pozdrawiam

ziut

hej czy ktoś w tej firmie pracował jako projektant? moze cos powiedziec o warunkach pracy zarobkach??

HRM
@ziut

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego, aby porozmawiać o ofercie firmy CES Polska, gdzie zajmujemy się projektowaniem prefabrykatów: ewa.niemela@consolis.com

zimi

panowie cotam w consolis nowego slychac?

zirytowany

czytam te opinie i powiem tak żeby w 2015 roku z tak ciężkiej pracy w tkaim zapyleniu nie zarobić 2-2,5 tys na reke to jest katasrtofa jakas ludzie przespali 25 lat pozwolili soba pomiatac po 1989 roku i jest to co jest pracodawca robi z pracownikiem co chce straszac zwolnieniem ... pracowac trzeba ale bez przesady zeby cos z tej pracy było a nie chodzic do pracy zeby sobie chodzic bez sensu z tak marne ochłapy...

xxx

dzięki john a to k...a banda,co jakiś czas werbują w gazecie jak mają zlecenia.szukaj wiatru w polu...a Ale opinie mają negatywne tylko ukraincy pomogą.

Zostaw merytoryczną opinię o CONSOLIS Polska Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w CONSOLIS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CONSOLIS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CONSOLIS Polska Sp. z o.o.