CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.

Opinie o CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Wszelkie informacje i zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy cms@clavey.eu lub zapraszamy na rozmowę do naszego biura. Chętnie porozmawiamy na ważne dla Państwa tematy. Zespół Clavey

Kasiarz Nowy wpis

Panowie i panie czy dostaniecie tgz. jakieś wakacyjne czy firma wogóle planuje podzielenie się swoim zyskiem ze zwykłym pracownikiem. ?

Czy istnieje możliwość rozwoju w CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.?

Postaram się, żeby mój post o tej firmie był jak najbardziej konkretne i rzeczowy. Otóż zanim się tam zatrudnicie przeczytajcie wszystkie punkty i dobrze się zastanówcie. 1. Ta firma to typowy work service uzależniony od swojego zleceniodawcy w tym wypadku jest to VW. Jeśli tam spadają zyski to nie ma pieniędzy na praciwników outsorcingu. 2. Na dodatki czy inne świadczenia z funduszu socjalnego nie macie co liczyć. Gdyż dając dodatkowe pieniądze pracownikom zmniejszają swój zysk. Nie macie także szans negocjować swojego wynagrodzenia, ze względu na to, że wszystko jest dokładnie obliczone. Kontrak ze zleceniodawcą to kwota X Koszty{ pracownicy, funkcjonowanie firmy itd} Y.Kwota X-Y=Zysk. Firma nie zgodzi się na podwyższenie kosztów bo wtedy obniży zyski. 3. To jaka jest atmosfera pracy też jest ważne. Ale myślę, że ważniejsze są pieniądze. 4. Jeśli ma to być wasza pierwsza praca po szkole to można się skusić. Natomiast na doświadczonych pracowników z wysokimi kwalifikacjami tej firmy po prostu nie stać. Decyzja oczywiście zależy od Was samych. Ale już W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej można dużo się dowiedzieć. Jeśli ktoś obiecuje "złote góry" w trakcie rozmowy to niestety, ale tutaj nikt słowa nie dotrzymuje. 5. Niekompetencja kierownictwa, brak wiedzy i umiejętności zarządzania. A także brak organizacji nawet w podstawowych kwestiach takich jak funkcjonowanie firmy nie daje specjalnych szans na dalszy rozwój dla pracowników.

Alex Nowy wpis
@Marcin

Opinia IDEALNIE odzwierciedla rzeczywistość...nic dodaj, nic ująć. Niestety...

Nowy wpis

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
ZFŚS

Czy w firmie jest ZFŚS? (Obowiązek posiadania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych obciąża pracodawców budżetowych oraz pozabudżetowych posiadających na dzień 1 stycznia danego roku co najmniej 20 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty) Czy w firmie działa jakiś związek zawodowy?

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.?

CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.