TOKARZ CNC (m/k) w renomowanej firmie (110)

Frankfurt nad Menem
Oferta opublikowana09.05.2024
Oferta wygasa20.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, inżynieria, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko: TOKARZ CNC (m/k) | miejsce pracy: Fulda - Niemcy

Oferta

  • stabilne zatrudnienie na wiele lat
  • niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • czyste środowisko pracy
  • elastyczny system czasu pracy - bez pracy zmianowej
  • indywidualna ścieżka rozwoju kariery
  • płatne urlopy, nadgodziny i premia wynikowa
  • możliwość aktywnego kształtowania środowiska pracy i promowania przyjemnej atmosfery pracy

Obowiązki

  • samodzielne ustawianie, programowanie i obsługa tokarek sterowanych numerycznie CNC
  • obróbka małych serii, pojedynczych części i komponentów zgodnie z rysunkami i dokumentacją projektową
  • ścisła współpraca z innymi działami
  • przeprowadzanie niezależnych testów/pomiarów i inicjowanie niezbędnych korekt
  • konserwacja i serwis tokarek i narzędzi

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku tokarza CNC
  • znajomość programowania systemów sterowania Siemens (szczególnie SINUMERIK 840D)
  • język niemiecki komunikatywny
  • precyzyjność, staranność i samodzielny sposób pracy
  • rzetelność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność czytania złożonych rysunków i instrukcji technicznych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1