Starszy Projektant Instalacji Przeciwpożarowych Wodnych

Warszawa
Umowa o pracę11 000-18 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracyhybrydowa, zdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach zespołu projektowego przy projektach prowadzonych w Polsce i za granicą,
  • obsługa klienta i koordynowanie prac projektowych,
  • opracowywanie projektów instalacji przeciwpożarowych wodnych,
  • sporządzanie dokumentacji projektowej, rysunków, schematów instalacji dla nowych i modernizowanych budynków,
  • tworzenie raportów dla klienta,
  • współpraca z projektantami innych branż,
  • współpraca na projektach międzynarodowych prowadzonych w języku angielskim,
  • mile widziane opracowywanie projektów instalacji przeciwpożarowych pianowych i gazowych.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe na kierunku inżynierii środowiska, instalacji budowlanych lub pokrewnym,
  • doświadczenie w roli projektanta instalacji przeciwpożarowych,
  • znajomość systemów przeciwpożarowych,
  • doświadczenie projektowe w różnych typach obiektów np. handlowe, przemysłowe, użyteczności publicznej,
  • znajomość procedur zarządzania obiektami, norm i przepisów,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • dobra znajomość programu CAD, mile widziane BIM / Revit,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • stosowanie innowacyjnych procesów projektowych,
  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel).

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności konkretnego kandydata,
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • pakiet medyczny Medicover,
  • dofinansowanie karty sportowej Multisport,
  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK),
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

Benefity

Spotkania integracyjne
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1