Sprzedawca - stabilna praca od zaraz!/MP

Ustroń
Oferta opublikowana14.05.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Sprzedawca

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa klienta na ladzie tradycyjnej;
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru;
  • Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych;
  • Zapewnienie standardów czystości na ladzie tradycyjnej.

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wyrobienia książeczki sanepid na koszt pracodawcy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1