Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży

Wrocław
Umowa o pracę, Umowa zlecenie5 000-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

Na czym polegać będzie Twoja praca?

???? Na sprzedaży produktów finansowych;

???? Doradzaniu Klientom w zakresie finansowania firm;

???? Komunikacji i utrzymywaniu relacji z Klientami z sektora mikro i małych przedsiębiorstw;

???? Dbaniu o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które:

???? Posiadają doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług;

???? Lubią rozmawiać przez telefon;

???? Potrafią zbudować pozytywną relację z Klientem;

???? Uparcie dążą do celu;

Nie ograniczamy się, więc jeśli masz większe doświadczenie – wyślij CV!

To oferujemy

Co zyskasz dołączając do nas?

???? Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

???? Zarobki od 5000 do 10 000 brutto;

???? Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

???? Korporacyjne profity: dostęp do pakietów abonamentowych w zakresie opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty multisport;

???? firmowe wejściówki na squasha, darmowe śniadania i lunche w firmowym bistro oraz owocowe środy;

???? strefę relaksu i prywatnego masażystę (każdy z pracowników może zapisać się 20-minutowy masaż w godzinach pracy);

???? okresowe szczepienia przeciwko grypie, cykliczne akcje krwiodawstwa. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę, a także inne akcje charytatywne

???? bezpłatny parking dla wszystkich pracowników

???? imprezy firmowe, luźną atmosferę i nowoczesne podejście do pracy ????

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Inicjatywy dobroczynne
Owoce
Karta sportowa
Strefa relaksu
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1