Specjalista Seo

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Seo

Obowiązki

Twoje główne zadania w tej pracy:

  • efektywne pozycjonowanie witryn internetowych
  • aktywne wspieranie działu marketingu
  • rekomendowanie korzystnych rozwiązań
  • dbanie o utrzymanie wysokiego ruchu organicznego
  • analizowanie panujących trendów

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

  • mieć doświadczenie w pracy jako Specjalista Seo
  • znać zasady pozycjonowania SEO
  • znać język angielski na poziomie min. B2
  • znać narzędzia Google Analytics i Google Ads
  • umieć posługiwać się Excelem

Oferujemy

Zapewniamy:

  • zarobki adekwatne do kompetencji
  • możliwość pracy zdalnej dla chętnych
  • premie i podwyżki okresowe
  • pomoc koordynatora
  • przestrzenne biuro