Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa11.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • Praca na tym stanowisku polega na opracowywaniu norm czasu pracy dla operacji produkcyjnych wynikających z opracowanej dokumentacji technologicznej. Do zadań pracownika należy:
  • Opracowanie i aktualizacja normatywnej bazy danych czasów pracy
  • Opracowywanie kalkulacji wstępnych i docelowych na wyroby wg dokumentacji technologicznej
  • Przeprowadzanie zmian norm czasu pracy będących wynikiem zmian organizacyjno-technicznych
  • Okresowe przeprowadzanie chronometraży prac na wydziałach produkcyjnych
  • Dokonywanie korekt norm czasu pracy i wprowadzanie ich do systemu informatycznego ERP
  • Analizowanie i opiniowanie norm czasu pracy na roboty wykonywane, usługi oraz określanie pracochłonności na przygotowywane oferty
  • Prowadzenie kontroli nad przestrzeganiem norm czasu pracy i ich korekta na podstawie chronometraży i danych z rejestratorów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi komórkami w zakresie aktualizacji pracochłonności na poszczególnych operacjach
  • Archiwizowanie dokumentacji technologicznej, przygotowanych danych do opracowań ofertowych
  • Przestrzeganie instrukcji i procedur zgodnie z normą ISO 9001

Nasze wymagania

  • wykształcenie – co najmniej średnie, kierunek/specjalizacja – inżynieria produkcji i pokrewne
  • doświadczenie – co najmniej rok pracy na podobnym stanowisku lub pokrewnym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość zasad normowania czasu pracy
  • znajomość metod pomiaru czasu pracy
  • myślenie analityczne
  • skrupulatność
  • sumienność i dokładność
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • znajomość oprogramowania CAD/CAM (PTC Creo, AutoCAD)
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • profesjonalny rozwój w dziale Głównego Technologa
  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową Benefit MultiSport

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Pikniki rodzinne
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Dodatkowe świadczenia socjalne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1