Specjalista Ds. Prawnych

Sosnowiec
Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Prawnych

Obowiązki

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżące doradztwo prawne,
  • wsparcie administracyjno-prawne Biura Prawnego,
  • obsługę korporacyjną w zakresie uchwał organów spółek, protokołów ich zgromadzeń oraz kwestii rejestrowych,
  • sporządzanie i opiniowanie wewnętrznych regulacji, takich jak procedury, regulaminy, polityki,
  • sporządzanie umów, pism procesowych, opinii prawnych, dokumentów i wniosków oraz przygotowywanie opracowań i analiz dla Kierownika Biura Prawnego oraz Zarządu spółki,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów, w tym procesem archiwizacji.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • student piątego roku prawa lub absolwent studiów prawniczych,
  • zainteresowania z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej, prawa gospodarczego oraz prawa handlowego, w szczególności Kodeksu spółek handlowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność obsługi MS Office oraz systemów informacji prawnej,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia, premia urlopowa, premia świąteczna, premia efektywnościowa),
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów,
  • rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,
  • specjalistyczne branżowe szkolenia,
  • przyjazną atmosferę w pracy.