Specjalista ds. Marketingu

Kwidzyn
Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Zadania

  • współudział we wdrażaniu strategii marketingowej
  • tworzenie materiałów reklamowych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy
  • analizowanie działań konkurencyjnych organizacji

Wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie w zawodzie
  • dyplom uczelni wyższej - mile widziany
  • doskonała znajomość specyfiki branży marketingowej
  • umiejętność obsługiwania social mediów
  • umiejętność tworzenia grafik

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • kursy i szkolenia stanowiskowe
  • podwyżki okresowe
  • benefit frekwencyjny
  • interesujące zadania