Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżakontrola jakości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. jakości

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie środkami kontrolno-pomiarowymi
  • Weryfikacja produktów zgodnie z obowiązującą specyfikacją
  • Przeprowadzanie prób i testów jakościowych funkcyjnych, mechanicznych
  • Sporządzanie bieżącej dokumentacji jakościowej
  • Raportowanie o stanie przeprowadzonych kontroli
  • Praca z dokumentacją techniczną - specyfikacja, rysunek techniczny
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym, koordynacja reklamacji, rozmowy z klientem

Wymagania

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angieslkiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi - suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, multimetr, testery funkcjonalności
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości
  • Obsługa komputera w szczególności pakiet MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w nowo wybudowanym zakładzie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym