Specjalista ds. Automatyzacji Procesów

Zawiercie
Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Automatyzacji Procesów

Obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie struktur automatyki i algorytmów sterowania
  • dobór sprzętu
  • implementacja rozwiązań
  • testowanie i walidacja
  • wdrażanie i serwis u klientów
  • optymalizacja procesów
  • uzgodnienia z klientami i ich wsparcie
  • opracowywanie dokumentacji

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika, automatyka, energetyka
  • wiedza lub wykształcenie w zakresie automatyzacji procesów
  • obycie z systemami komputerowymi
  • umiejętność programowania
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy z zespołem i klientami.
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • udział w polskich i międzynarodowych projektach automatyzacji procesów
  • ciekawą pełną wyzwań pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i systemów klasy: DCS, SCADA, PLC
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie - szkolenia i dofinansowanie nauki
  • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • spotkania integracyjne, ciekawe pakiety benefitów, bogaty pakiet socjalny