Spawacz mig-mag

Emmeloord
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • W związku z realizacją montaży w Holandii poszukujemy spawaczy, monterów kadłubów oraz monterów rurociągów , konstrukcji stalowych

Obowiązki

  • Oferujemy pracę na stoczni i przy konstrukcjach

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy
  • doświadczenie w zawodzie, dla spawaczy aktualne uprawnienia
  • mile widziane VCA

Oferujemy

  • holenderską umowę o pracę
  • od 600€ netto/40h + nadgodziny
  • kwaterę (pokoje jednoosobowe), ubezpieczenie i dojazdy do pracy na koszt pracodawcy
  • możliwość pracy na działalności, stawki od 33-35€/h

Dodatkowe informacje

  • Firma Estom od 14 lat rekrutuje pracowników technicznych do realizacji projektów w Polsce i za granicą