Spawacz MAG 135 bez wymaganego języka z aktualnym certyfikatem.

Lipsk
Umowa o pracę3 700-4 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa07.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,  dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :  Spawacz MAG 135 bez wymaganego języka z aktualnym certyfikatem Lokalizacje: Lipsk Erfurt Chemnitz Kolonia Hamburg Bremerhaven

Obowiązki

  • Obowiązki w zależności od oferty :
  • 1.Praca przy spawaniu różnych konstrukcji stalowych : wielowarstwowe spoiny pachwinowe i spoiny czołowe do 40 mm; pracownik musi pracować     samodzielnie
  • 2.Spawanie części do przyczep samochodowych :  stal czarna
  • 3.Praca przy spawaniu elementów do mostów : stal czarna, grube blachy od 10 do 40mm
  • 4.Spawanie konstrukcji do kotłów :  stal czarna, grubość blach 9mm.-38mm. spoiny czołowe i pachwinowe; spawanie w pozycji wymuszonej
  • 5.Spawanie elementów do maszyn :  stal czarna, grubość blach od 2mm do 30mm
  • 6.Spawanie garaży kontenerowych :  stal czarna, blachy od 3 do 10mm
  • 7.Spawanie części do wózków widłowych
  • Przy każdej ofercie (7 ofert) możliwość pracy w weekendy oraz w nadgodzinach!

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2400 - 2800 €-netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jedno lub dwu-osobowe (możliwość wyboru)
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora
  • 2 lub 3 zmiany (w zależności od oferty)

Wymagania

  • własne auto
  • aktualny certyfikat MAG 135
  • doświadczenie na oferowanym stanowisku
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1