Ślusarz oplacone zakwaterowanie

Frankfurt nad Menem
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Obowiązki

PRACA DLA WIODACEGO LIDERA BRANZY MOTORYZACYJNEJ

Odlewnia żelaza

Stanowisko: Ślusarz

Jeśli masz doświadczenie zaczynasz od stawki 15,38+dodatki + dieta 15e netto

Po 6tyg Twoja stawka wzrasta do 17,69+dodatki + dieta 15e netto

Po kolejnych 6 tygodniach znowu wzrasta do 18,46+dodatki + dieta 15e netto i takim sposobem w dziewiątym miesiącu pracy masz stawkę 25,38+dodatki.

Znasz dobrze język niemiecki?

Nie masz doświadczenia ale znasz język i chcesz zdobywać nowe umiejętności?

Świetnie trafiłeś! Robimy darmowe uprawnienia!

Oferujemy:

Śliczne w pełni wyposażone zakwaterowania. Pokoje 1os i 2os - BEZPŁATNE !

Pracę stałą

Umowa niemiecka. Kontrakt z gwarancją godzin

Dla chętnych spoooro nadgodzin!

Polskojęzyczny koordynator (równy gość!)

Zeitkonto tylko 10godz/msc – max do 70

Co najważniejsze, Atrakcyjne stawki!

To nie są obiecanki macanki, tylko stawki zgodne z taryfikatorem EG!

Zapraszamy do kontaktu.