Reprezentant ds. Obsługi Klienta

Dzierżoniów
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy;
  • Regularny kontakt z klientami (mailowy, telefoniczny);
  • Współpraca z innymi działami firmy podczas potwierdzania zamówień i organizowania wysyłek (np. Działa Planowania, Magazyn, etc.);
  • Monitorowanie i zarządzanie pełnym procesem zamówienia, począwszy od jego wejścia do wysyłki do klienta.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny (w mowie i piśnie);
  • Zorientowanie na klienta, zdolności komunikacyjne i pozytywne nastawienie;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu MS Office.
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą klienta;
  • Zdolność posługiwania się bazami danych, znajomość SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony pieniężne na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
  • Dofinansowanie grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej;
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT;
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) – składki odprowadzane przez Pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika;
  • Wliczaną do czasu pracy 30 – minutową przerwę;
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Benefity

Spotkania integracyjne
Program emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Pikniki rodzinne
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Możliwość uzyskania uprawnień
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1