Oferta opublikowana12.05.2024
Oferta wygasa06.08.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafranczyza / własny biznes

Twój zakres obowiązków

Otrzymasz dostęp do platformy, z której będziesz mógł/mogła wybrać projekt, który chcesz realizować. Współpraca opiera się na prostych zasadach: rekomendujesz kandydata, my przeprowadzamy dalszy proces rekrutacyjny u naszego klienta, a gdy kandydat rozpocznie pracę, wypłacamy Ci prowizję. Nie wymagamy stałego raportowania z Twoich działań, zapewniamy Ci swobodę w realizowaniu projektów przy użyciu Twoich zasobów.

Nasze wymagania

Oczekujemy, że posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji end-to-end i jesteś samodzielnym specjalistą. U nas głównie zajmiesz się rekrutacjami do branży technicznej na stanowiska takie jak Technik Utrzymania Ruchu, Automatyk, Inżynier, Konstruktor. Oprócz tych, oferujemy również stanowiska specjalistyczne z branży budowlanej, takie jak Majster Budowy, Kierownik Budowy, a także projekty z obszaru finansów i stanowiska white-collar.

To oferujemy

Współpracujemy na podstawie umowy zlecenia lub umowy B2B. Za każdy zrealizowany projekt wypłacamy Ci jednorazową prowizję, niezależną od liczby dni przepracowanych przez Twojego kandydata. Nie będziesz miał/miała miesięcznych targetów do wyrobienia; współpraca jest elastyczna – realizujesz projekt, gdy znajdziesz na to czas.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1