Pracownik Wsparcia Produkcji/ Problem Solver (k/m)

Wrocław
Umowa o pracę5 000-5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań pomocniczych w procesie produkcji - branża zdobnictwa odzieży
  • Praca z systemem SAP – weryfikacja kompletności i aktualności danych
  • Bieżąca naprawa problemów systemowych
  • Weryfikacja terminowości produkcji zamówień na żądanie
  • Bieżąca współpraca z zespołem administracyjnym, produkcyjnym i magazynowym w celu poprawy terminowości produkcji
  • Przygotowywanie raportów
  • Udział w działaniach usprawniających pracę działu
  • Wsparcie brygadzisty w zadaniach organizacyjnych
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola wyrobów w trakcie produkcji zgodnie z dokumentacją produkcyjną i wymaganiami Klientów
  • Raportowanie nieprawidłowości w procesie produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
  • Bardzo dobra obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji, swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Umiejętności analityczne, dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • Premia frekwencyjna
  • Dofinansowanie do opieki medycznej

Benefity

Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1