Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Restauracji

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów operacyjnych
  • Poszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie zespołu pracowników oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Najwyższa jakość obsługi gości
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji.

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy naszym kandydatom:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Co oferujemy w zamian:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym
  • Pracę w renomowanej restauracji japońskiej
  • Ciekawe i samodzielne stanowisko
  • Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Elastyczne godziny pracy.