Pracownik produkcji żywności

Inowrocław
Umowa o pracę4 242-4 600 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • praca przy taśmie - przebieranie i sortowanie warzyw
  • kontrola jakości
  • pakowanie mrożonek w kartony
  • znakowanie woreczków
  • dbanie o porządek i ład na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

  • aktualne wyniki badań co celów sanitarno-epidemiologicznych- warunek konieczny!
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zdolności manualne
  • dobry wzrok

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + atrakcyjne premie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • każdego dnia zapewniony ciepły posiłek
  • każdego dnia bezpłatna kawa i herbata z kawomatu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1