Pracownik produkcji/magazynu z sałatkami w Van Gelder

Ridderkerk
Inny13-15 €brutto / godz.
Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadającą certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Stanowisko: Pracownik produkcji/magazynu z sałatkami z owoców i warzyw, Van Gelder. Lokalizacja: Ridderkerk, Holandia.

Obowiązki

  • Pracując w tej firmie będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie oraz zapakowanie do wysyłki pysznych sałatek.
  • Do Twoich głównych zadań będzie należeć sortowanie, mycie i krojenie warzyw oraz owoców (ręcznie lub maszynowo), a także napełnianie pudełek zgodnie z instrukcją lub przepisem. Następnie, opakowania te są skanowane, pakowane oraz wysyłane do Zamawiających.
  • Jeżeli szukasz stałej i pewnej pracy w Holandii ta oferta będzie dla Ciebie idealna!

Oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym - stawka od 13,27 euro brutto/h
  • W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet 15,81 euro/h brutto!
  • Dodatki zmianowe i weekendowe
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy
  • Dodatek dla kierowcy
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Możliwość regularnej współpracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania

  • Elastyczność
  • Sprawność fizyczna
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Gotowość pracy zmianowej
  • Prawo jazdy – bardzo mile widziane

Dodatkowe informacje

  • Van Gelder Ridderkerk B.V. jest holenderską firmą rodzinną, specjalizującą się w dostawie owoców i warzyw już od ponad 65 lat. W przedsiębiorstwie pracuje ponad 350 pełnych pasji pracowników dzięki, którym każdego dnia Van Gelder dostarcza branży gastronomicznej najświeższe owoce i warzywa.
  • O nas: Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
  • Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!
  • Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz wnaszej Polityce prywatności:bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1