Pracownik produkcji

Sulzbach-Rosenberg
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

TEMPORARY – AES GmbH jest niemiecką firmą o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania

Czynności związane z pakowaniem i kontrolą jakości gotowych produktów. Praca przy taśmie.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie13€ brutto/h
  • Możliwość cotygodniowych zaliczek
  • Odzież roboczą

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00  – 16:00.  Kontakt telefoniczny: +48 519559222 oraz +49 1719210444. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.