Pracownik Fleksyjny bez znajomości języka.

Aalsmeer
Umowa o pracę13-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana07.05.2024
Oferta wygasa22.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 , dla jednego ze swoich klientów w związku z rozwojem firmy poszukuje do pracy w Holandii Pracownik Fleksyjny bez znajomości języka

Obowiązki

  • Pracownik jest planowany na początku pracy do różnych firm
  • sortowanie warzyw i owoców,
  • produkcja sałatek,
  • prace w szklarni,
  • praca na hali przy kwiatach,
  • prace w magazynie przy cebulkach kwiatowych,
  • inne prace produkcyjne.

Oferujemy

  • stawke na start 13,27€/h + dodatki zmianowe
  • gwarancja godzin w przypadku chwilowego braku pracy
  • mieszkanie spełniajace standardy SNF w okolicy miejsca pracy
  • ubezpieczenie kolektywne,
  • opieke polskiego koordynatora,
  • dojazd do pracy rowerem lub autem slużbowy

Wymagania

  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • brak przeciwwskazań do pracy na szklarni,chłodni itp.
  • motywacja do pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1