Pracownik Fizyczny - Czyszczenie Maszyn Budowlanych

Haps
Umowa o pracę10 000-12 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana06.05.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Aktualnie do jednego z naszych klientów poszukujemy osoby do czyszczenia maszyn budowlanych. Być może szukamy właśnie Ciebie ? :) Pracę możesz zacząć od zaraz i zostać z nami na dłużej. Nie musisz martwić się o zakwaterowanie - oferujemy mieszkania wyłącznie dla pracowników DSVServices za jedynie 101 euro tygodniowo! Przez cały okres zatrudnienia wspiera Cię koordynator z Polski i na miejscu w Holandii. Miejsce pracy: Haps Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy, zadamy kilka pytań, potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia. Pracę możesz zacząć już po 3 dniach od zaaplikowania!

Obowiązki

  • Całkowite czyszczenie maszyn przed sprzedażą – w środku i od zewnątrz
  • Wypalanie i rozpylanie brudu
  • Praca indywidualnie lub w zespole – w zależności od wielkości maszyny

Wymagania

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód
  • Gotowość do pracy w zespole
  • Motywacji oraz zaangażowania

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki - stawka podstawowa 14,25 euro brutto / h + 8,33% dodatku holiday money (wypłacany co miesiąc)
  • Zwrot za dojazdy do pracy - 0,23 euro / km
  • W pełni wyposażone mieszkania z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz standardem SFN - za jedynie 101 euro tygodniowo
  • Umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV, zarobki w EUR lub ZŁ - Ty wybierasz !
  • Gwarancję godzin (min. 160 godzin miesięcznie)
  • Praca od poniedziałku do piątku na jedną stałą zmianę (7:30-16:30)
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • Firmową odzież i obuwie
  • Pracę na dłużej oraz możliwości rozwoju
  • Dodatek do 100 euro za osobę, jeśli po zatrudnieniu polecisz nas swoim znajomym :)
  • Naszą opiekę przez cały okres zatrudnienia - z każdym problemem możesz do nas zadzwonić - chętnie pomożemy :)