Pracownik betoniarni, pomocnik, zbrojarz/betoniarz

Altötting
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

TEMPORARY – AES oddział w Dreźnie jest niemiecką firmą o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania

• ogólne prace przy produkcji prefabrykatów betonowych

Wymagania

Doświadczenie zawodowe
• Umiejętność pracy w zespole
• Chęć do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy

• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie od 13,20€ brutto/h
• Możliwość cotygodniowych zaliczek
• Odzież roboczą

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00  – 16:00.  Kontakt telefoniczny: +48 519559222 oraz +49 1719210444. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.