Praca w OPIECE nad osobami starszymi bez znajomości języka niemieckiego

Monachium
Umowa zlecenie1 100 €brutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • Oferty pracy w opiece nad osobami starszymi. ! Zastępstwa lub nowe zlecenia Firma C.J. Konik Magdalena Kopacz www.pracadlaopiekunek24.pl Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Skorzystaj z naszej oferty dla opiekunek BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO komunikacja odbywa się za pomocą tłumacza w telefonie Zaopiekuj się seniorem lub seniorką, osobami samotnymi lub małżeństwami. Termin wyjazdu: wyjazdy odbywaj się codziennie

Obowiązki

  • -prowadzenie domu,
  • -zakupy,
  • -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
  • -wspólne aktywne spędzanie czasu.

Wymagania

  • ! Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, schorowanymi.
  • ! Nasze rodziny akceptują doświadczenie rodzinne, wystarczy opieka nad bliskimi osobami
  • (zapytamy Cię o choroby, schorzenia z którymi miałaś styczność).
  • ! Mile widziane prawo jazdy, referencje, kursy, szkolenia związane z opieką.

Oferujemy

  • Opłacamy transport, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie
  • Wyjazd jest legalny, umowa, ubezpieczenie oraz wsparcie koordynatora i lektora języka niemieckiego jest zapewnione
  • Pracując w opiece nie ponosisz żadnych kosztów !

Dodatkowe informacje

  • Wynagrodzenie na start dla opiekunek bez znajomości języka wynosi:
  • 1100 euro netto za 4 tygodnie
  • 1650 euro netto za 6 tygodni
  • 2200 euro netto za 8 tygodni
  • (Wynagrodzenie uzależnione jest od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy)
  • ! Jeżeli znasz język niemiecki zadzwoń i poznaj oferty z językiem niemieckim, zarobki do 2000 euro miesięcznie.
  • WAŻNE :
  • Gdzie zdobyć doświadczenie w opiece?
  • Najszybciej uzyskasz udokumentowane doświadczenie w opiece poprzez wolontariat w hospicjum, domu pogodnej jesieni, domu seniora lub w szpitalu. Placówki te pozwalają na niesienie pomocy osobom potrzebującym nawet w wymiarze kilku godzin tygodniowo.
  • Zdzwoń i poznaj szczegóły:
  • tel: 534 603 100 – czynny 24h
  • tel: 731 913 716
  • tel: 570 718 736
  • lub wyślij sms o treści OPIEKA - oddzwonimy