Praca dla spawaczy 135,136,138 NL

Wałbrzych
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Wstęp

  • Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) to doświadczony partner rekrutacyjny. W swojej ofercie posiadamy między innymi możliwość zatrudnienia dla specjalistów: spawaczy, malarzy natryskowych, piaskarzy oraz inne. Miejsce pracy: projekty dostępne w różnych lokalizacjach w Holandii

Obowiązki

  • Obecnie poszukujemy spawaczy 135,136,138 z doświadczeniem i ważnymi uprawnieniami (warunek konieczny)

Od kandydata oczekujemy:

  • - doświadczenie w pracy, jako spawacz + ważne uprawnienia;
  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • - prawo jazdy;
  • - chęć pracy za granicą.

Czekają na Ciebie:

  • - pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni, łazienki – wliczony w koszty;
  • - wynagrodzenie netto w zależności od projektu – 550 – 600 euro tygodniowo (możliwość negocjacji stawki indywidualnie);
  • - holenderska umowa;
  • - transport;
  • - ubezpieczenie;
  • - możliwość długoterminowego zatrudnienia.

Dodatkowe informacje

  • Więcej informacji +48 530 088 891
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1