Umowa zlecenie19 000-21 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Poszukujemy kucharzy do pracy w Szwecji nad morzem. Jeśli znasz j. angielski i posiadasz doświadczenie zgłoś się do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy! Stawka: 14-16€/h Termin: od 01.04-30.09.2024 Miejscowość: Båstad

Obowiązki

  • Praca na stanowisku samodzielnego kucharza

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza min. 3 lata
  • Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka 14-16€/h na rękę
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Możliwość zakwaterowania
  • Możliwość wyżywienia
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje - stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Premia za polecenie pracownika