Piekarz/Cukiernik

Berlin
Umowa o pracę2 500-2 600 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na stanowisko Piekarz/ Cukiernik.

Obowiązki

  • prosta dekoracja wypieków
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów higienicznych

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zawod piekarza lub cukiernika oraz doświadczenie zawodowe
  • wymagane własne zakwaterowanie w Berlinie

Oferujemy

  • stawka poczatkowa 14,50-15,50 € Brutto + 25% dodatku za nocki i niedziele (wynagrodz.1/m-c ca.2.500 € Brutto, od 3/m-c ca.2.600 € Brutto plus dodatki, dalsze podwyzki)
  • praca na nocki, na cały etat
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy na czas nieokreślony
  • 5 tyg. urlopu wypoczynkowego
  • rabat na wyroby piekarskie

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp)
  • Tel.+49 36949 124901