opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech

Leverkusen
Umowa zlecenie2 050 €brutto / mies.
Oferta opublikowana09.05.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do Pani Brunhilde, 90 lat, 170cm, 63kg Start 3/05/2024 2050 euro netto Seniorka mieszka sama w domu, potrzebuje pomocy ponieważ ma trudności z chodzeniem oraz problemy ze wzrokiem. Nie potrzebuje właściwej opieki, tylko kogoś, kto jest przy niej w ciągu dnia i pomaga w gospodarstwie domowym (gotowanie, sprzątanie, pranie), wspólne spacery, pomoc w wizytach u lekarza, wyjścia do znajomych, małe wycieczki. Seniorka interesuje się polityką i sportem, lubi grać w gry lub rozmawiać, ale potrzebuje też dużo odpoczynku. Seniorka jest przyjazna. Cierpi na nietrzymanie moczu i potrzebuje pomocy przy zmianie wkładek. Samodzielnie chodzi do toalety. Sama dba o swoją higienę Żadnych nocy, żadnego transferu

Obowiązki

  • gotowanie, sprzątanie, pranie), wspólne spacery, pomoc w wizytach u lekarza, wyjścia do znajomych, małe wycieczki. Zmiana wkładek higienicznych.

Wymagania

  • wymagany język niemiecki na poziomie dobrym, osoba niepaląca, wymagane prawo jazdy, wymagane referencje
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1