OPERATOR MASZYN

Hausach
Oferta opublikowana04.06.2024
Oferta wygasa01.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Poszukujemy operatora maszyn do pracy w Niemczech. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych i jesteś gotowy na nowe wyzwania, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w renomowanej firmie.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (agregatów kucia z siłą nacisku do 3150 ton)
  • Nadzorowanie procesów i automatycznych urządzeń
  • Regularne przeprowadzanie kontroli jakości
  • Montaż i przygotowanie narzędzi do urządzeń
  • Ręczne wypełnianie form szczypcami do maks. 20 KG, zazwyczaj między 8-10 KG + wyjmowanie części
  • Posiadanie certyfikatu operatora żurawia i wózka widłowego jest zaletą, lecz nie jest wymagane

Wymagania

  • Minumum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Dieta dzienna 50-60 EUR

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1