Ogrodnik, pracownik zieleni w Niemczech bez agencji

Koblencja
Umowa o pracę2 400-2 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana07.05.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla niemieckiej firmy ogrodniczej bez agencji i polskich podwykonawcow. Niemiecka Firma zagospodarowania zieleni obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Ogrodnik Miejsce pracy: okolice Koblenz, Niemcy

Obowiązki

  • Utrzymanie obiektów zewnętrznych, usuwanie chwastów, specjalistyczne przycinanie drzew i żywopłotów, koszenie trawników i nawożenie, podlewanie.
  • Sadzenie roślin, przycinanie
  • Zakładanie trawników, darniowanie i wysiew nasion

Wymagania

  • Doświadczenie w pielęgnacji ogrodu,
  • bezpieczna obsługa kosy spalinowej, nożyc do żywopłotu lub ewentualnie piły łańcuchowej.
  • mocne podstawy jezyka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B mile widziane

Oferujemy

  • wynagrodzenie miedzy 15€ (swiezy lub pomocnik) a 18€ (doswiadczony)
  • 30 dni urlopu w ciagu roku
  • 50€ bon paliwowy
  • 2,5-3 tygodni urlopu w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku
  • mozliwe nadgodziny 25% extra platne
  • w miesiącach zimowych 1€ netto do godzinowki więcej
  • Umowa niemiecka bezposrednio z miejskim zagospodarowaniem zieleni
  • kwatera zapewniona

Dodatkowe informacje

  • bezposrednio niemieckie zagospodarowanie zieleni, bez agencji
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1