Niania w znanej polskiej rodzinie (ZI-IY)

Mediolan
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka

Wstęp

  • Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Rekrutujemy tylko dla sprawdzonych i wiarygodnych firm. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: OPIEKUNKA DZIECKA W POLSKIEJ RODZINIE MIESZKAJĄCEJ WE WŁOSZECH preferowane osoby z Wrocławia i okolic Miejsce pracy: pobliże Mediolanu, Włochy Rozpoczęcie pracy – grudzień 2024 lub wcześniej Spotkania z kandydatkami odbędą się we Wrocławiu.

Obowiązki

  • • Opieka nad dwójką dzieci – 3 letni chłopiec i niemowlę, które urodzi się w listopadzie 2024 - we Włoszech oraz w trakcie pobytów rodziny w Polsce
  • • Przygotowywanie drobnych posiłków typu kaszka, odgrzanie ciepłego posiłku
  • • Opieka nad niemowlakiem - przewijanie, usypianie, ubieranie, kąpanie, karmienie etc.
  • • Wyparzanie butelek i smoczków
  • • Prasowanie ubranek
  • • Odwożenie i przywożenie 3 letniego chłopca do i z przedszkola
  • • Wychodzenie na spacer
  • • Przygotowywanie rzeczy dzieci na podróż w przypadku wyjazdów
  • • Wspólne zabawy, spacery, inne aktywności
  • • Utrzymywanie w czystości pokoju dziecka oraz innych pomieszczeń, z których korzysta opiekunka (w czasie nieobecności pani sprzątającej)
  • • Pomoc w podstawowych obowiązkach domowych jak wyrzucanie śmieci, zakupy, rozpakowanie zmywarki, spacery z psem
  • • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • • Kilkuletnie doświadczenie w opiece nad niemowlętami i małymi dziećmi poparte referencjami
  • • Wykształcenie pedagogiczne lub podobne mile widziane
  • • Spokojne, radosne usposobienie
  • • Kreatywność w organizowaniu zabaw
  • • Empatia
  • • Rzetelność, skrupulatność
  • • Elastyczność i gotowość do sprawowania opieki nad dzieckiem w różnych godzinach w zależności od potrzeb rodziny
  • • Prawo jazdy warunek konieczny
  • • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy czas
  • • Znajomość języka obcego nie jest wymagania
  • Osobiste spotkania z kandydatkami odbędą się we Wrocławiu

Oferujemy

  • • Długoterminowe zatrudnienie na bazie umowy zlecenia podpisywanej z rodziną
  • • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 2500 - 2700 Euro netto na rękę / miesiąc
  • • Darmowe, komfortowe zakwaterowanie
  • • Darmowe wyżywienie (rodzina zatrudnia osobę przygotowującą posiłki)
  • • Własny samochód do dyspozycji, opłacone paliwo
  • • Płatny urlop – 26 dni w roku
  • • Wyjazdy i wyjścia z rodziną
  • • Miłą, rodzinną atmosferę
  • • Opłacone loty do Włoch i Polski

Dodatkowe informacje

  • ____________________ SPOSÓB APLIKOWANIA: ____________________
  • CV oraz dokumenty potwierdzające doświadczenie prosimy przesyłać na adres email:
  • rekrutacja@koncepcja.eu
  • W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
  • Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  • Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
  • Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu
  • Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
  • Nr tel. 791 08 0654
  • Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu