Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Murarz

Obowiązki

Obowiązki:

  • wszelkiego rodzaju prace murarskie,
  • budowa obiektów od podstaw,
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
  • prace ogólnobudowlane.

Wymagania

Wymagania:

  • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • mile widziany brak nałogów,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.